<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ staršieho žiactva

Košice (17. 6. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 07.81
2 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
3 70 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 08.44
4 75 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.70
5 91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.78
6 32 Kimák ViktorKimák Viktor 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.89
7 15 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.00
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.71
2 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01
3 98 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.46
4 86 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
5 14 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.57
6 44 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.77
7 92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.09
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.72
2 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 07.77
3 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.17
4 36 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
5 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.87
6 63 Komenský PeterKomenský Peter 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.85
MS 183 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.02
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 07.94
2 53 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 07.96
3 88 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47
4 47 Novák DávidNovák Dávid 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.94
5 31 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.06
34 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.71
2 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.72
3 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 07.77
4 69 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 07.81
5 57 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 07.94
6 53 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 07.96
7 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01
8 183 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.02
9 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
10 90 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.17
11 70 Sarkovics GabrielSarkovics Gabriel 03 03 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 08.44
12 98 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.46
13 88 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.47
14 86 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
15 14 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.57
16 36 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.60
17 75 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.70
18 44 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.77
19 91 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.78
20 24 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.87
21 32 Kimák ViktorKimák Viktor 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.89
22 47 Novák DávidNovák Dávid 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.94
23 15 Vajda RichardVajda Richard 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.00
24 31 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.06
25 63 Komenský PeterKomenský Peter 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.85
26 92 Malinovský SamuelMalinovský Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.09
34 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:55) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.54
2 97 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.72
3 96 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.77
4 58 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 07.79
5 69 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 07.93
6 57 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 08.01
7 53 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 08.03
8 84 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.06
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.67 381.00
2 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.82 345.00
3 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.36 229.00
4 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.48 207.00
5 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.49 205.00
6 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.51 201.00
7 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.52 199.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.32 470.00
2 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.46 434.00
3 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 354.00
4 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.20 261.00
5 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.77 156.00
6 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.78 154.00
7 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.76 33.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.65 386.00
2 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.69 376.00
3 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.76 359.00
4 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.09 285.00
5 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.37 227.00
6 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.46 210.00
7 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 10.13 102.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:15) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.55 411.00
2 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.72 369.00
3 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 08.92 322.00
4 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.78 154.00
5 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.02 117.00
6 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.16 98.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.32 470.00
2 4 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.46 434.00
3 82 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.55 411.00
4 73 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.65 386.00
5 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.67 381.00
6 7 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.69 376.00
7 37 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.72 369.00
8 81 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.76 359.00
9 89 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.78 354.00
10 40 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.82 345.00
11 55 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 08.92 322.00
12 8 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.09 285.00
13 46 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.20 261.00
14 28 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.36 229.00
15 1 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.37 227.00
16 10 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.46 210.00
17 41 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.48 207.00
18 45 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.49 205.00
19 43 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.51 201.00
20 38 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.52 199.00
21 22 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.77 156.00
22 87 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.78 154.00
22 18 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.78 154.00
24 33 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.02 117.00
25 9 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 10.13 102.00
26 6 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.16 98.00
27 21 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.76 33.00
94 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.08
2 111 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.27
3 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.40
4 114 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.60
5 157 Franková KatarínaFranková Katarína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.00
6 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.05
7 173 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.43
8 169 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.70
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.20
110 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.52
2 171 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
3 153 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.56
4 149 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.71
5 180 Chvustová VieraChvustová Viera 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.18
6 99 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 09.32
7 121 Sedláková SophiaSedláková Sophia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.49
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.35
2 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
3 178 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.62
4 176 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
5 120 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.39
MS 170 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.13
179 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
116 Kaprálová SáraKaprálová Sára 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.08
2 170 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.13
3 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.20
4 111 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.27
5 162 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.35
6 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.40
7 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
8 110 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 8 08.52
8 171 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
10 153 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.56
11 114 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.60
12 178 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.62
13 149 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.71
14 176 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
15 157 Franková KatarínaFranková Katarína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.00
16 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.05
17 180 Chvustová VieraChvustová Viera 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.18
18 99 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 09.32
19 120 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.39
20 173 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.43
21 121 Sedláková SophiaSedláková Sophia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.49
22 169 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.70
179 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
116 Kaprálová SáraKaprálová Sára 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:05) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.94
2 160 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.16
3 111 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.25
4 155 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.29
5 162 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.35
6 171 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.39
7 110 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 1 08.45
8 154 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.51
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.01 564.00
2 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.03 558.00
3 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.38 472.00
4 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.44 458.00
5 105 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.56 431.00
6 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.72 395.00
7 151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.20 297.00
8 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.31 276.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:25) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.72 640.00
2 104 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.83 610.00
3 123 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.03 558.00
4 124 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.12 536.00
5 136 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.15 528.00
6 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.23 509.00
7 177 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.41 465.00
8 168 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.50 444.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.72 640.00
2 104 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.83 610.00
3 139 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.01 564.00
4 106 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.03 558.00
4 123 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.03 558.00
6 124 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.12 536.00
7 136 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.15 528.00
8 118 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.23 509.00
9 109 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.38 472.00
10 177 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.41 465.00
11 108 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.44 458.00
12 168 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.50 444.00
13 105 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.56 431.00
14 167 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.72 395.00
15 151 Sarkovicsová LeaSarkovicsová Lea 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.20 297.00
16 107 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.31 276.00