<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.33
2 18 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.38
3 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.48

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 08.88
2 178 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.94
3 158 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 09.04

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.45
2 245 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.49
3 144 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.56

100 m - Juniori (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 140 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 11.39
2 47 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11.44
3 49 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11.58

100 m - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 35 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.79
2 135 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.00

100 m - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 125 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.47
2 33 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.76
3 40 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.32

100 m - Juniorky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 121 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.87
2 209 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.55
3 296 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.88

100 m - Dorastenky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 190 Dobrovičová DanielaDobrovičová Daniela 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14.77
2 251 Macejová SilviaMacejová Silvia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.88
3 247 Kolcunová TeréziaKolcunová Terézia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.89

100 m - Dorastenky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 188 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13.24
2 265 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.81
3 261 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.95

200 m - Juniori (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 140 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 23.40
2 49 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.51
3 47 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.85

200 m - Juniorky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 121 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.01
2 282 Rozenbergová DanaRozenbergová Dana 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.06

400 m - Juniori (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 55.57
2 10 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 56.01

400 m - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 67 Rimák ŠimonRimák Šimon 01 01 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 57.62
2 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 58.00
3 127 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 61.74

400 m - Juniorky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 209 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 62.03
2 282 Rozenbergová DanaRozenbergová Dana 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 71.21

800 m - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:17.42

800 m - Dorastenky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:33.39

3000 m - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10:12.92
2 15 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10:28.40

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 296 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16.81

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 266 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.01
2 267 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.62
3 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.71

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 120 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.74
2 41 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.62
3 141 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16.16

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 141 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 63.01

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 266 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 67.53
2 261 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 74.36

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13:24.07
2 66 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14:09.63
3 19 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 14:33.73

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11:56.13
2 177 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13:38.24
3 224 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:55.91

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 102 Guth, Taras, Šima, Dzubák Guth, Taras, Šima, Dzubák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.96
2 21 Kollár, Elek, Horvath, Kádár Kollár, Elek, Horvath, Kádár Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 36.50
3 98 Čech-Gut, Vasilišin, Pillár, Vanta Čech-Gut, Vasilišin, Pillár, Vanta ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.27

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (nedeľa, 6.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 178 Pelegrinová, Balázs, Kulcsárová, Gállová Pelegrinová, Balázs, Kulcsárová, Gállová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 34.62
2 269 Hrabovská, Spišáková, Kundisová, Vargová Hrabovská, Spišáková, Kundisová, Vargová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 36.06
3 248 Kožlejová, Nemcová, Kožlejová, Geffertová Kožlejová, Nemcová, Kožlejová, Geffertová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.36