<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:46.13 11.00
2 84 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 1:52.59 7.00
3 64 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:55.07 5.00
4 102 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:56.71 4.00
5 21 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:02.77 3.00
6 68 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:06.01 1.00
7 2 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9 2:17.56
138 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 17 1:48.38 9.00
2 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 1:50.78 8.00
3 89 Mrúz MichalMrúz Michal 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:54.11 6.00
4 46 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 2:03.04 2.00
5 106 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 2:08.92
6 13 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:09.08
7 62 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:12.16
8 57 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:14.84
9 4 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:18.48
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:46.13 11.00
2 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 17 1:48.38 9.00
3 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 1:50.78 8.00
4 84 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 1:52.59 7.00
5 89 Mrúz MichalMrúz Michal 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:54.11 6.00
6 64 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:55.07 5.00
7 102 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:56.71 4.00
8 21 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:02.77 3.00
9 46 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 2:03.04 2.00
10 68 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:06.01 1.00
11 106 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15 2:08.92
12 13 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:09.08
13 62 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:12.16
14 57 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:14.84
15 2 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9 2:17.56
16 4 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14 2:18.48
138 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 287 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:54.71 9.00
2 234 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:58.50 8.00
3 154 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:59.26 7.00
4 160 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:07.68 3.00
5 238 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.64 2.00
6 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:12.02 1.00
7 231 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2:14.60
8 152 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:14.73
9 167 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:23.35
MS 157 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:48.01
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:51.46 11.00
2 245 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.43 6.00
3 275 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:01.82 5.00
4 163 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:07.13 4.00
5 211 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:12.18
6 253 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:12.41
7 248 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:13.77
8 146 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:22.34
9 151 Rusová VanessaRusová Vanessa 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:26.88
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:48.01
2 203 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:51.46 11.00
3 287 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:54.71 9.00
4 234 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:58.50 8.00
5 154 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:59.26 7.00
6 245 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.43 6.00
7 275 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:01.82 5.00
8 163 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:07.13 4.00
9 160 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:07.68 3.00
10 238 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.64 2.00
11 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:12.02 1.00
12 211 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:12.18
13 253 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:12.41
14 248 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:13.77
15 231 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2:14.60
16 152 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:14.73
17 146 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:22.34
18 167 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:23.35
19 151 Rusová VanessaRusová Vanessa 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:26.88