<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 6.5.2018 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Herstek MarekHerstek Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 605 +3.8 m/s 603 +1.0 m/s xx605  +3.8605603  +1.0598  +1.0592  +2.4 11.00
2 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 1 592 +1.7 m/s 591  +4.1589  +4.8x591x592  +1.7x 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 6.5.2018 - 07:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 16 591 +2.5 m/s 586 +1.8 m/s x586  +4.0586  +1.8586591  +2.5xx 11.00
2 136 Sedlák ErikSedlák Erik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 552 +3.5 m/s 494 +0.8 m/s 494  +0.8552  +3.5512  +2.1552x516  +2.5529  +3.3 9.00
3 78 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 15 550 +5.3 m/s 535 +1.7 m/s 534  +3.8406  +6.6535  +1.7535542  +3.7523  +0.8550  +5.3 8.00
4 79 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 4 535 +5.4 m/s 522 -1.3 m/s 454  -0.7522  -1.3x522535  +5.4x472  +1.2 7.00
5 115 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 10 513 +1.8 m/s 424  +0.8490  +2.6513  +1.8513x-- 6.00
6 124 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 506 +6.7 m/s 498 +0.8 m/s x498  +0.8467  +3.9498502  +4.2490  +1.3506  +6.7 5.00
7 127 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 494 +4.7 m/s 460 -2.1 m/s 460  -2.1492  +4.9494  +4.7494xx441  +2.1 4.00
8 35 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 14 481 +4.7 m/s xx481  +4.7481 3.00
9 45 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
02 02 12 474 -4.4 m/s x418  +3.8474  -4.4474 2.00
10 108 Olejár OliverOlejár Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 7 465 +3.2 m/s 465  +3.2398  +3.4386  +2.3465 1.00
11 32 Prazňák PeterPrazňák Peter
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 8 448 -0.2 m/s 373  +4.3355  +0.2448  -0.2448
MS 3 Krokavec RomanKrokavec Roman
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 5 595 +6.3 m/s 581 -1.7 m/s 540  +4.3581  -1.7434  +1.0581557  -1.0513  +1.9595  +6.3
133 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 DNS 0.0
75 Dyľ ŠimonDyľ Šimon
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 1 NM xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 6.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 2 470 +2.4 m/s 454 +1.7 m/s 463  +3.7439  +2.9453  +2.1463437  +3.1470  +2.4454  +1.7 11.00
2 36 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 37 443 +1.8 m/s 402  +5.3429  +4.2440  +3.8440426  -1.0424  +4.0443  +1.8 9.00
3 122 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 36 435 +2.1 m/s 412 +1.9 m/s 392  +3.7412  +1.9435  +2.1435xx435  +3.1 8.00
4 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 14 420 -4.2 m/s 369  +1.8405420  -4.2420397  +3.8x402  -6.5 7.00
5 17 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 8 397 +3.1 m/s 395 +2.0 m/s 353  -1.0358  +2.0384  +3.9384x395  +2.0397  +3.1 6.00
6 48 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 29 393 +2.7 m/s 384 +0.3 m/s 388  +2.2385  +3.6374  +2.1388393  +2.7384  +0.3383  +1.5 5.00
7 51 Packo TomášPacko Tomáš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 384 +4.9 m/s 321 -2.7 m/s 305  -1.8384  +4.9363  +2.9384361  +2.7348  +4.1321  -2.7 4.00
8 6 Smolko MilanSmolko Milan
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 19 381 -1.5 m/s 380  +1.8381  -1.5369  +2.1381 3.00
9 52 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 381 +2.0 m/s 381  +2.0xx381 2.00
10 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 26 375 +4.4 m/s 313 +1.3 m/s 372  +6.7375  +4.4313  +1.3375 1.00
11 94 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 17 374 +1.7 m/s x358  +1.2374  +1.7374
12 13 Elek MarkoElek Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 33 372 +3.0 m/s 318 +1.9 m/s 329  +4.2372  +3.0318  +1.9372
13 16 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 25 367 +5.2 m/s 266  +4.5276  +3.4367  +5.2367
14 20 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 22 350 -0.9 m/s 327  +1.9350  -0.9-350
15 27 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 23 348 +3.8 m/s 303 -1.6 m/s 348  +3.8277  +3.8303  -1.6348
16 28 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 20 344 +2.0 m/s 344  +2.0342  +4.5-344
17 22 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 24 338 +2.7 m/s x292  +2.6338  +2.7338
18 34 Mruz ChristopherMruz Christopher
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 13 321 +5.2 m/s 308 -1.7 m/s 305  +3.5308  -1.7321  +5.2321
19 50 Taňkoš AlexTaňkoš Alex
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 314 +6.3 m/s 277 +0.6 m/s 277  +0.6314  +6.3300  +3.5314
20 60 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 9 312 +1.5 m/s 309  +0.8281  -1.1312  +1.5312
21 4 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 11 298 +0.7 m/s 298  +0.7291  +4.4-298
22 110 Pillár MatúšPillár Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 294 +2.1 m/s 276 +2.0 m/s 294  +2.1278  +3.2276  +2.0294
23 55 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 7 286 -3.9 m/s x286  -3.9x286
24 54 Goč ValérGoč Valér
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 276 +2.7 m/s 271 +0.8 m/s 271  +0.8x276  +2.7276
25 99 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 273 -0.4 m/s 258  +1.2273  -0.4263  -1.5273
26 236 Mráz TomášMráz Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 237 +4.0 m/s x237  +4.0189  +2.9237
27 2 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 21 235 +2.9 m/s 232 +1.0 m/s 235  +2.9232  +1.0-235
28 61 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 32 225 +2.2 m/s 179  +4.3x225  +2.2225
132 Novák LukášNovák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 30 DNS 0.0
102 Guth RichardGuth Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 34 DNS 0.0
138 Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 27 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 6.5.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 525 +2.3 m/s 516 +1.9 m/s 524  +3.2516  +1.9520  +2.2524525  +2.3520  +2.6485  +6.7 11.00
2 266 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 523 +4.8 m/s 523  +4.8x498  +8.0523xx500  +3.6 9.00
3 297 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 11 454 +4.4 m/s 327 -1.3 m/s 454  +4.4444  +2.4437  +2.7454434  +5.1x327  -1.3 8.00
4 219 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 4 447 +1.3 m/s 417  +2.3x447  +1.3447423  +3.9415  +0.6416  +3.2 7.00
5 294 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 9 416 +1.0 m/s x416  +1.0x416xxx 6.00
6 196 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 10 392 +4.2 m/s 374  +5.5x387  +2.3387x392  +4.2x 5.00
7 251 Macejová SilviaMacejová Silvia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 3 323 +4.4 m/s xx323  +4.4323xxx 4.00
247 Kolcunová TeréziaKolcunová Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 2 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 6.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 38 445 +3.1 m/s 427 -0.9 m/s 406  +1.8402  +3.0422  +4.3422427  -0.9434  +3.1445  +3.1 11.00
2 257 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 442 +0.6 m/s 407  -2.5422  -0.3418  +2.9422436  +2.2442  +0.6421  -4.8 9.00
3 189 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 35 420 +1.6 m/s 399  -1.8375  +1.9372  +3.5399x420  +1.6416  -0.1 8.00
4 147 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 36 418 +6.4 m/s 397 -2.1 m/s 387x418  +6.4418412  +6.6x397  -2.1 7.00
5 289 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 33 408 -0.8 m/s 368358  +3.9393  +4.7393370  +1.7386  +1.9408  -0.8 6.00
6 217 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 11 407 +0.8 m/s 388  -1.5407  +0.8385  +1.4407356  -3.9371  +2.8316  -6.1 5.00
7 226 Gburová DašaGburová Daša
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 37 391 +3.3 m/s 232 +1.2 m/s 391  +3.3xx391x308  +6.3232  +1.2 4.00
8 235 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 12 379 +2.7 m/s 336 +1.3 m/s 349  +3.7336  +1.3379  +2.7379 3.00
9 288 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 29 376 +3.3 m/s 363 +1.4 m/s 363  +1.4320  +0.4376  +3.3376361  +4.4341  +3.3346  +0.3 2.00
10 151 Rusová VanessaRusová Vanessa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 14 375 +3.5 m/s 332  +2.7x375  +3.5375 1.00
11 153 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 34 373 +2.0 m/s 355  +4.2363  +1.4373  +2.0373
12 292 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 32 373 +3.5 m/s 342328  +3.9373  +3.5373
13 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 27 372 +5.3 m/s 372  +5.3327  +3.1x372
14 287 Spišáková LíviaSpišáková Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 30 371 +1.4 m/s 371  +1.4348  -0.8x371
15 255 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 31 366 +1.6 m/s 365  +1.0x366  +1.6366
16 274 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 28 361 +1.3 m/s 354  -1.0361  +1.3361  +1.6361
17 218 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 23 358 +2.6 m/s 353  +5.5x358  +2.6358
18 207 Polovková BiankaPolovková Bianka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 13 351 +4.4 m/s 322 -2.6 m/s 316  +1.1322  -2.6351  +4.4351
19 227 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 53 342 +4.2 m/s 337 -0.1 m/s 337  -0.1327  +4.6342  +4.2342
20 259 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21 338 +2.8 m/s 338  +2.8xx338
21 146 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 6 333 +1.8 m/s 320  +1.9252  +4.9333  +1.8333
22 192 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 8 333 +3.9 m/s 311  +3.9268  +3.1333  +3.9333
23 215 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 22 320 +3.3 m/s 318 +1.4 m/s 320  +3.3307  +1.5318  +1.4320
24 176 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 20 318 +1.9 m/s 318  +1.9282  +0.5295  +2.4318
25 201 Fiľová TamaraFiľová Tamara
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 301 +4.9 m/s 292 -0.9 m/s 290  +3.7292  -0.9301  +4.9301
26 198 Bečariková KarolínaBečariková Karolína
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 1 300 -3.6 m/s x300  -3.6285  -1.1300
27 165 Bodnár BeataBodnár Beata
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 19 278 +1.0 m/s 229  -2.1278  +1.0274  +2.2278
28 191 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 5 266 +1.0 m/s 256  +2.2266  +1.0247  +2.0266
29 181 Urbánová NatáliaUrbánová Natália
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 14 247 -8.0 m/s x247  -8.0x247
30 205 Kovalová SofiaKovalová Sofia
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 9 246 +2.3 m/s 218 +0.4 m/s 218  +0.4x246  +2.3246
31 180 Takács AnnaTakács Anna
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 17 216 -5.9 m/s 216  -5.9202  -0.3181  -4.1216
291 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 18 DNS 0.0
258 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 16 NM xxx0.0
200 Fiľová BarboraFiľová Barbora
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 4 NM x--0.0
Celkom 34 pretekárov