<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 20.52 11.00
2 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.86 8.00
3 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.96 7.00
4 98 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.10 1.00
5 43 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.61
6 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 23.65
7 116 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 24.33
132 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 11:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.33 4.00
2 52 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.04 2.00
3 86 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.24
4 39 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.56
5 117 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.37
6 99 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.37
MS 232 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 6.5.2018 - 11:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 20.62 9.00
2 56 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.06 6.00
3 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 21.32 5.00
4 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.57
5 48 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.87
6 59 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.56
90 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 6.5.2018 - 11:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.78 3.00
2 51 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.29
3 42 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.09
4 27 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.81
5 111 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
6 50 Taňkoš AlexTaňkoš Alex 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.13
94 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 20.52 11.00
2 18 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 20.62 9.00
3 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.86 8.00
4 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 20.96 7.00
5 56 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.06 6.00
6 25 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 21.32 5.00
7 105 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.33 4.00
8 96 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 21.78 3.00
9 52 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.04 2.00
10 98 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.10 1.00
11 58 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.57
12 86 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.24
13 51 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.29
14 39 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.56
15 43 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.61
16 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 23.65
17 42 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.09
18 116 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 24.33
19 48 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.87
20 117 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.37
21 27 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.81
22 59 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 26.56
23 111 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.61
24 232 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.05
25 50 Taňkoš AlexTaňkoš Alex 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.13
26 99 Dubovecký DanielDubovecký Daniel 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.37
132 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
90 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 DNS
94 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.31 9.00
2 164 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.66 8.00
3 257 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.72 7.00
4 178 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.69 3.00
5 288 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.03
6 158 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 23.60
7 292 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.90
8 179 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.49
2 200 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.11
3 295 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.46
4 191 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.67
5 211 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.98
6 180 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.22
7 241 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.83
173 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: +5.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 22.77 2.00
2 226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 23.22
3 163 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.38
4 165 Bodnár BeataBodnár Beata 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.79
5 189 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 24.24
6 171 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.28
7 167 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.59
8 198 Bečariková KarolínaBečariková Karolína 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.26 6.00
2 197 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.47 4.00
3 206 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.72
4 225 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 24.35
5 152 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.03
6 272 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.41
7 224 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 27.81
254 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.17 11.00
2 259 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.51
3 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.08
4 192 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.15
5 246 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 28.31
6 205 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.36
MS 87 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 22.81
228 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 6.5.2018 - 11:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.39 5.00
2 274 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.92 1.00
3 249 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.08
4 227 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 25.88
5 222 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.00
6 252 Maňková TaraMaňková Tara 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.57
7 176 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 27.24
8 148 Michalcová SofiaMichalcová Sofia 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 27.86
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.17 11.00
2 216 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21.31 9.00
3 164 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 21.66 8.00
4 257 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.72 7.00
5 289 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.26 6.00
6 175 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.39 5.00
7 197 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 22.47 4.00
8 178 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.69 3.00
9 170 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 22.77 2.00
10 87 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 22.81
11 274 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.92 1.00
12 288 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.03
13 226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 23.22
14 163 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.38
15 207 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.49
16 259 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.51
17 158 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 23.60
18 206 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.72
19 165 Bodnár BeataBodnár Beata 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.79
20 292 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23.90
21 179 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.04
22 249 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.08
23 200 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.11
24 189 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 24.24
25 171 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.28
26 225 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 24.35
27 295 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.46
28 191 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 24.67
29 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.08
30 227 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 25.88
31 211 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.98
32 222 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.00
33 192 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.15
34 180 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.22
35 252 Maňková TaraMaňková Tara 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.57
36 167 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.59
37 241 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.83
38 152 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.03
39 198 Bečariková KarolínaBečariková Karolína 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.07
40 176 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 27.24
41 272 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.41
42 224 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 27.81
43 148 Michalcová SofiaMichalcová Sofia 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 27.86
44 246 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 28.31
45 205 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.36
173 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 DNS
254 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
228 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS