<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

100 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:40) official Vietor: +4.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 11.39 11.00
2 47 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.44 9.00
3 49 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.58 8.00
4 44 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.13 7.00
5 107 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12.19 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.5.2018 - 08:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.25
2 139 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.40
3 136 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.43
4 135 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80
5 32 Prazňák PeterPrazňák Peter 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 13.32
45 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.5.2018 - 08:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.90
2 79 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 12.64
3 35 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.81
4 142 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.59
75 Dyľ ŠimonDyľ Šimon 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
133 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.5.2018 - 08:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.07
2 70 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 12.49
3 11 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 12.54
4 124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14
MS 3 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.51
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.51
2 33 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.90
3 40 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.07
4 125 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.25
5 139 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.40
6 136 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.43
7 70 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 12.49
8 11 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 12.54
9 79 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 12.64
10 135 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80
11 35 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.81
12 124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14
13 32 Prazňák PeterPrazňák Peter 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 13.32
14 142 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.59
45 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DQ
75 Dyľ ŠimonDyľ Šimon 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
133 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 6.5.2018 - 09:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.47 11.00
2 33 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.76 9.00
3 40 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.32 8.00
4 139 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.50 7.00
5 136 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.51 6.00
6 11 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.64 5.00
7 70 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 12.69 4.00
8 79 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 7 12.77 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 6.5.2018 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.79 2.00
2 135 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.00 1.00
124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
32 Prazňák PeterPrazňák Peter 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 DNS
142 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:50) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.87 11.00
2 209 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.55 9.00
3 296 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.88 8.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.5.2018 - 08:50) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.36
2 265 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.68
3 270 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.28
4 159 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 14.44
5 286 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.49
6 280 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.33
7 251 Macejová SilviaMacejová Silvia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 15.52
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.5.2018 - 08:50) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.00
2 281 Rečičárová SáraRečičárová Sára 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.28
3 273 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.58
4 190 Dobrovičová DanielaDobrovičová Daniela 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.73
5 247 Kolcunová TeréziaKolcunová Terézia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.86
294 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
277 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.36
2 265 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.68
3 261 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.00
4 270 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.28
4 281 Rečičárová SáraRečičárová Sára 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.28
6 159 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 14.44
7 286 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.49
8 273 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.58
9 190 Dobrovičová DanielaDobrovičová Daniela 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.73
10 280 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.33
11 251 Macejová SilviaMacejová Silvia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 15.52
12 247 Kolcunová TeréziaKolcunová Terézia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.86
294 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
277 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 6.5.2018 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.24 11.00
2 265 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.81 9.00
3 261 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.95 8.00
4 281 Rečičárová SáraRečičárová Sára 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.12 7.00
5 270 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.45 6.00
6 273 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.51 5.00
7 159 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 14.80 4.00
286 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 6.5.2018 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Dobrovičová DanielaDobrovičová Daniela 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 14.77 2.00
2 251 Macejová SilviaMacejová Silvia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.88 1.00
3 247 Kolcunová TeréziaKolcunová Terézia 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 16.89
280 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 4 pretekári