<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 2.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (6. 5. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 08:20) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.35 11.00
2 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.30 9.00
3 102 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.67 8.00
4 116 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.78 7.00
5 17 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 13.05 4.00
6 61 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.48 2.00
7 60 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 14.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 08:20) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.94 6.00
2 100 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.02 5.00
3 110 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.23 3.00
4 232 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 13.89 1.00
46 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 00.00
6 Smolko MilanSmolko Milan 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 00.00
2 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.35 11.00
3 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.30 9.00
4 102 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.67 8.00
5 116 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.78 7.00
6 56 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.94 6.00
7 100 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.02 5.00
8 17 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 13.05 4.00
9 110 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.23 3.00
10 61 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.48 2.00
11 232 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 13.89 1.00
12 60 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 14.23
6 Smolko MilanSmolko Milan 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DQ

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 6.5.2018 - 08:30) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.79 11.00
2 295 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.41 9.00
3 195 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.48 8.00
4 227 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 13.93 3.00
5 228 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 14.82 1.00
197 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.5.2018 - 08:30) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.58 7.00
2 218 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.60 6.00
3 217 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.06 5.00
4 154 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 13.72 4.00
5 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.62 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.79 11.00
2 295 Grečková ŠarlotaGrečková Šarlota 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.41 9.00
3 195 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.48 8.00
4 147 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.58 7.00
5 218 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.60 6.00
6 217 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.06 5.00
7 154 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 13.72 4.00
8 227 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 13.93 3.00
9 214 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.62 2.00
10 228 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 14.82 1.00
197 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF