<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 28.4.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 39.60
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 40.13 11.00
3 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 43.35 9.00
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.57 7.00
5 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.55 5.00
6 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 48.14 4.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 28.4.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.40
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 43.77 8.00
3 Katrenčík JakubKatrenčík Jakub 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 46.54 6.00
4 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.53 2.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 51.94
6 Judiak RóbertJudiak Róbert 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 52.16
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 28.4.2018 - 13:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.12 3.00
2 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.88 1.00
3 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.14
4 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 54.37
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 39.60
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 40.13 11.00
3 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.40
4 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 43.35 9.00
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 43.77 8.00
6 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.57 7.00
7 Katrenčík JakubKatrenčík Jakub 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 46.54 6.00
8 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 47.55 5.00
9 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 48.14 4.00
10 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 49.12 3.00
11 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.53 2.00
12 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.88 1.00
13 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.14
14 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 51.94
15 Judiak RóbertJudiak Róbert 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 52.16
16 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 54.37

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 28.4.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.24 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.40 8.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 47.22 7.00
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.58 6.00
5 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 49.13 4.00
6 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 51.83
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 28.4.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 46.14 9.00
2 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 49.80 2.00
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 50.78 1.00
4 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 52.53
5 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 55.93
Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 28.4.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 53.88
2 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 54.74
3 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 55.97
4 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 56.77
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 57.39
6 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 65.97
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 28.4.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.97 5.00
2 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.37
3 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 58.71
Lalíková EmaLalíková Ema 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 28.4.2018 - 13:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 49.66 3.00
2 Piovarčiová Adriana Piovarčiová Adriana 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 51.34
3 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 55.15
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 65.97
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.24 11.00
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 46.14 9.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.40 8.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 47.22 7.00
6 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.58 6.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.97 5.00
8 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 49.13 4.00
9 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 49.66 3.00
10 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 49.80 2.00
11 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 50.78 1.00
12 Piovarčiová Adriana Piovarčiová Adriana 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 51.34
13 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.37
14 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 51.83
15 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 52.53
16 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 53.88
17 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 54.74
18 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 55.15
19 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 55.93
20 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 55.97
21 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 56.77
22 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 57.39
23 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 58.71
Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 DNS
Lalíková EmaLalíková Ema 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS