<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 28.4.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 25.39 25,39xx25,3924,9823,79
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.00 24,0022,5320,6824,0022,5422,70 11.00
3 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 23.96 18,3018,9023,1323,1321,0123,96 9.00
4 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 22.46 x22,4618,9722,4622,0819,53 8.00
5 Krajčová NinaKrajčová Nina
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 21.72 x18,7421,5221,5217,9221,72 7.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.83 13,7518,7316,0218,7318,2520,83 6.00
7 Ridzoňová EmaRidzoňová Ema
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 20.58 16,2420,0020,5220,5220,5814,82 5.00
8 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 18.97 14,9318,9717,7918,97x10,67 4.00
9 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 18.43 15,0518,43x18,43xx 3.00
10 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 15.77 9,5715,779,57 2.00
11 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 14.94 14,9412,6214,94 1.00
12 Hubcejová LauraHubcejová Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 13.92 x13,9213,92
13 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13.90 12,0213,9013,90
14 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 13.78 12,6713,7813,78
15 Lacová SofiaLacová Sofia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 13.67 13,1213,6713,67
16 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12.75 12,7512,0412,75
17 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12.64 x12,6412,64
18 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 11.40 x11,4011,40
19 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11.33 11,339,999,99
20 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10.75 10,75x10,75
21 Brnáková BarboraBrnáková Barbora
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 09.66 9,189,669,66
22 Eliášová LuciaEliášová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 09.47 7,629,479,47
23 Račayová TerezaRačayová Tereza
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 09.22 x9,229,22
24 Dudová IvanaDudová Ivana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 08.90 8,906,808,90
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Staršie žiačky
Celkom 24 pretekárov