<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 28.4.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:58.62 11.00
MS Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:01.94
3 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:04.58 7.00
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:07.74 6.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:19.87 4.00
6 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:21.20 3.00
7 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:28.00 2.00
Poznámky:
600m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 28.4.2018 - 12:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:00.91 9.00
2 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:01.73 8.00
3 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:18.57 5.00
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 2:28.69 1.00
5 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:37.31
6 Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.01
7 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:49.34
Poznámky:
600m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:58.62 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:00.91 9.00
3 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:01.73 8.00
4 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:01.94
5 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:04.58 7.00
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:07.74 6.00
7 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:18.57 5.00
8 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:19.87 4.00
9 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:21.20 3.00
10 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:28.00 2.00
11 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 2:28.69 1.00
12 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:37.31
13 Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.01
14 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:49.34

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 28.4.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:57.05 11.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:06.37 9.00
3 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 2:06.64 8.00
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.69 5.00
5 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:22.63 2.00
6 Makovníková HanaMakovníková Hana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:24.19 1.00
7 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:26.64
8 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:32.49
9 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:32.57
10 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:41.89
11 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 2:46.25
Poznámky:
600m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 11 pretekárov
Beh 2 (so, 28.4.2018 - 12:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:11.38 7.00
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 2:16.21 6.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:19.99 4.00
4 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:20.20 3.00
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:25.14
6 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:26.63
7 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:29.52
8 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:29.68
9 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:42.88
10 Horčičaková NatáliaHorčičaková Natália 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:45.84
11 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 3:15.46
Poznámky:
600m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:57.05 11.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:06.37 9.00
3 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 2:06.64 8.00
4 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:11.38 7.00
5 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 2:16.21 6.00
6 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.69 5.00
7 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:19.99 4.00
8 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 2:20.20 3.00
9 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:22.63 2.00
10 Makovníková HanaMakovníková Hana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:24.19 1.00
11 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:25.14
12 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:26.63
13 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:26.64
14 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:29.52
15 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:29.68
16 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:32.49
17 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:32.57
18 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:41.89
19 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:42.88
20 Horčičaková NatáliaHorčičaková Natália 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:45.84
21 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 2:46.25
22 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 3:15.46