<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 28.4.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 12.15 -12,1511,0312,1510,1810,54 11.00
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 10.31 9,7910,068,859,79x10,31 9.00
3 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.14 9,989,9610,149,98x10,12 8.00
4 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.97 8,798,978,678,978,518,41 7.00
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.25 7,488,057,928,058,257,69 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.14 7,638,148,038,146,987,68 5.00
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.07 7,707,788,028,028,077,64 4.00
8 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 07.89 7,896,957,89x7,28 3.00
9 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.31 6,887,317,31 2.00
10 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.04 7,017,047,04 1.00
11 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.02 6,387,027,02
12 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 06.94 6,586,946,94
13 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 06.86 6,266,866,86
14 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 06.80 x6,806,80
15 Jamborová LuciaJamborová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 06.46 6,246,466,46
16 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 06.42 6,176,426,42
17 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 06.29 6,295,746,29
18 Polečová LuciaPolečová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 06.29 x6,296,29
19 Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 06.18 x6,186,18
20 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 05.77 5,775,705,77
21 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 05.11 5,114,655,11
22 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 05.10 5,104,405,10
23 Podhorská AnnaPodhorská Anna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 04.81 3,794,814,81
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 23 pretekárov