<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

60 m - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.50
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.64
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.92

60 m - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.17
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.27
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.32

60 m - Staršie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.13
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.29
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.58

60 m - Staršie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.38
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.47
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.54

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 09.03
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.23
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.25

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.49
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.65
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 09.66

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.05
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 09.14
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.31

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.54
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 09.77
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.84

800 m - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:17.54
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:19.83

1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3:53.32
2 Kolár JánKolár Ján 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3:55.46

1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3:57.23
2 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:58.79
3 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4:02.92

2000 m - Staršie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7:38.05
2 Eliášová LuciaEliášová Lucia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8:36.66
3 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8:50.89

3000 m - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11:33.99
2 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11:49.15

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 47.68
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 49.23
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 50.60

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5:09.45
2 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:15.16

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:23.13
2 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:38.59
3 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:58.51

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:29.43

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:18.27
2 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:29.33
3 Krátka KarinKrátka Karin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7:25.21

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:49.91
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 17:23.36

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Beharka, Franek, Nosáľ, Sviták Beharka, Franek, Nosáľ, Sviták Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 31.33
2 Hodža, Duchoslav, Galovič, Rúrik Hodža, Duchoslav, Galovič, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 31.47
3 Ondrejík, Bačík, Michlík, Oláh Ondrejík, Bačík, Michlík, Oláh Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 33.72

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (sobota, 28.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jankulár, Jankulár, Murgaš, Orlický Jankulár, Jankulár, Murgaš, Orlický Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 39.55
2 Kolár, Kolár, Ondruš, Palášthy Kolár, Kolár, Ondruš, Palášthy Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 40.71
3 Juroš, Martaus, Kyseľová, Snopková Juroš, Martaus, Kyseľová, Snopková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 41.62