<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n. V. (28. 4. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 28.4.2018 - 10:55) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.71
2 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.50
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.69
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 08.70
5 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.07
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 28.4.2018 - 10:57) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.80
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.19
3 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.32
4 Katrenčík JakubKatrenčík Jakub 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 08.60
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.66
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 28.4.2018 - 10:59) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.99
2 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.17
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.30
4 Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.40
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.38
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 28.4.2018 - 11:01) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.91
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 07.99
3 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.30
4 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.22
5 Varga PatrikVarga Patrik 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.02
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga PatrikVarga Patrik 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.02
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.71
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.80
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.91
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.99
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 07.99
7 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.17
8 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.19
9 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.30
9 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.30
11 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.32
12 Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.40
13 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.50
14 Katrenčík JakubKatrenčík Jakub 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 08.60
15 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.66
16 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.69
17 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 08.70
18 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.07
19 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.22
20 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.38

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 28.4.2018 - 11:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.64 9.00
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.92 8.00
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.95 7.00
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 07.97 6.00
Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DQ
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 28.4.2018 - 11:57) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.17 4.00
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.27 3.00
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.32 2.00
MS Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.49
5 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.77 1.00
Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 DNF
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 28.4.2018 - 11:10) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.22
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.68
3 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.92
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.19
5 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.81
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 28.4.2018 - 11:12) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.19
2 Ridzoňová EmaRidzoňová Ema 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.61
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.09
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.10
5 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.19
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 28.4.2018 - 11:14) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.50
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.88
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.06
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.09
5 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.52
6 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.07
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 28.4.2018 - 11:16) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.52
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.75
3 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.00
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.06
5 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.07
6 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.87
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 28.4.2018 - 11:18) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.63
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.70
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.78
4 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.23
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.25
6 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.77
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 28.4.2018 - 11:20) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.63
2 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.24
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.31
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.42
5 Klačanská EllaKlačanská Ella 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.65
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.12
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 28.4.2018 - 11:22) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 08.72
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.86
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.94
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.29
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.95
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.97
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 28.4.2018 - 11:24) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.13
2 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
4 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.87
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.87
Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.07
1 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.07
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.12
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.19
5 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.81
6 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.87
7 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.19
8 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.22
9 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.50
10 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.52
11 Ridzoňová EmaRidzoňová Ema 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.61
12 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.63
12 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.63
14 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.68
15 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.70
16 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 08.72
17 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.75
18 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.78
19 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.86
20 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.88
21 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.92
22 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.94
23 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.00
24 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.06
24 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.06
26 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.09
26 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.09
28 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.10
29 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.13
30 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.19
31 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.23
32 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.24
33 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.25
34 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.29
35 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.31
36 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.42
37 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.52
38 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.57
39 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
40 Klačanská EllaKlačanská Ella 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.65
41 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.77
42 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.87
42 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.87
44 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.95
45 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.97
Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 28.4.2018 - 12:00) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.13 11.00
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.29 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.58 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.72 7.00
5 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.74 6.00
6 Ridzoňová EmaRidzoňová Ema 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.77 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 28.4.2018 - 12:02) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.38 4.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.47 3.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.54 2.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 08.72 1.00
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 08.73
6 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.80
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 28.4.2018 - 10:25) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.07
2 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.59
3 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.26
4 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.89
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 11.64
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 28.4.2018 - 10:27) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.29
2 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.51
3 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.85
4 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.12
5 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.41
6 Hosták LukášHosták Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.11
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 28.4.2018 - 10:29) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.38
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.70
3 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.94
4 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.04
5 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.09
6 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.86
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 28.4.2018 - 10:31) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.35
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.56
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.15
4 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.83
5 Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.56
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 28.4.2018 - 10:33) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.71
2 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.29
3 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.50
4 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.81
5 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 28.4.2018 - 10:35) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.80
2 Kresáň AdamKresáň Adam 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.83
3 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.26
4 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.31
5 Mašlej MatúšMašlej Matúš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.01
6 Celušňák SamuelCelušňák Samuel 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 11.18
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 28.4.2018 - 10:37) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.57
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.24
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.61
4 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.16
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.19
6 Langa MatejLanga Matej 10 10 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 12.35
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.04
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.09
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.15
4 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.24
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.26
5 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.26
7 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.29
8 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.31
9 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.50
10 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.61
11 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.81
12 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82
13 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.83
14 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.86
15 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.89
16 Mašlej MatúšMašlej Matúš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.01
17 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.12
18 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.16
19 Celušňák SamuelCelušňák Samuel 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 11.18
20 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.19
21 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.41
22 Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.56
23 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 11.64
24 Langa MatejLanga Matej 10 10 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 12.35
25 Hosták LukášHosták Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.11
26 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.07
27 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.29
28 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.35
29 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.38
30 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.51
31 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.56
32 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.57
33 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.59
34 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.70
35 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.71
36 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.80
37 Kresáň AdamKresáň Adam 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.83
38 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.85
39 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.94

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 28.4.2018 - 11:45) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.03 11.00
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.23 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.25 8.00
4 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.47 7.00
5 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.49 6.00
6 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.82 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 28.4.2018 - 11:47) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.49 4.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.65 3.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.66 2.00
4 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.83 1.00
5 Kresáň AdamKresáň Adam 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.90
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.21
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.41
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.86
3 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.38
4 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.41
5 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 28.4.2018 - 10:42) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.28
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.46
3 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.00
4 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.46
Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 28.4.2018 - 10:44) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.44
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14
3 Horčičaková NatáliaHorčičaková Natália 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.24
4 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.45
5 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.55
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 28.4.2018 - 10:46) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.33
MS Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.02
3 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.13
4 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.29
MS Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.75
6 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.41
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 28.4.2018 - 10:48) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.09
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.79
3 Šupíková JessicaŠupíková Jessica 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.33
4 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.87
5 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.13
6 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.53
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 28.4.2018 - 10:50) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.81
2 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.07
3 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.61
4 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.85
5 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.95
6 Šupíková DominikaŠupíková Dominika 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.06
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 28.4.2018 - 10:52) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.85
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.15
3 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.67
4 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.25
5 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.51
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 28.4.2018 - 10:54) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.66
2 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.23
3 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 10.71
4 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.78
5 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 12.05
Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 28.4.2018 - 10:56) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.48
2 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 2 10.18
3 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.18
4 Ponechalová NinaPonechalová Nina 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.92
5 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.94
6 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 10.99
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 28.4.2018 - 10:58) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.93
2 Bieliková PaťkaBieliková Paťka 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.17
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.41
4 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.48
5 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.81
6 Polková ValériaPolková Valéria 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.86
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 10
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 28.4.2018 - 11:00) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.63
2 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.08
3 Luptáková LauraLuptáková Laura 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.10
4 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.59
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 11
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 12 (so, 28.4.2018 - 11:02) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.93
2 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.11
3 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.32
4 Lubellan SarahLubellan Sarah 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.36
5 Barlíková BarboraBarlíková Barbora 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.88
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 12
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.00
2 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 10.02
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.07
4 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.11
5 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.13
6 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14
7 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.15
8 Bieliková PaťkaBieliková Paťka 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.17
9 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 2 10.18
9 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.18
11 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.23
12 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.29
13 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.32
14 Šupíková JessicaŠupíková Jessica 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.33
15 Lubellan SarahLubellan Sarah 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.36
16 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.38
17 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.41
17 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.41
19 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.46
20 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.48
21 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
22 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.61
23 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.67
24 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 10.71
25 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.75
26 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.78
27 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.81
28 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.85
29 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.87
30 Barlíková BarboraBarlíková Barbora 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.88
31 Ponechalová NinaPonechalová Nina 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.92
32 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.94
33 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.95
34 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 10.99
35 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.08
36 Luptáková LauraLuptáková Laura 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.10
37 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.13
38 Horčičaková NatáliaHorčičaková Natália 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.24
39 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.25
40 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.41
41 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.45
42 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.51
43 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.53
44 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 11.55
45 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.59
46 Polková ValériaPolková Valéria 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.86
47 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 12.05
48 Šupíková DominikaŠupíková Dominika 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.06
49 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.09
50 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.28
51 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.33
52 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.41
53 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.44
54 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.46
55 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.48
56 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.63
57 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.66
58 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.79
59 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.81
60 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.85
61 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.86
62 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.93
62 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.93
Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 28.4.2018 - 11:50) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.05 11.00
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.14 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.31 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.32 7.00
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.45 6.00
6 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.51 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 28.4.2018 - 11:52) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.54 4.00
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.77 3.00
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.84 2.00
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.86 1.00
5 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.93
6 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.95
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále B
Celkom 6 pretekárov