<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.99
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10.56
3 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.61
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.40
5 19 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.05
6 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.59
2 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.77
3 18 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.11
4 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.42
5 24 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 13.45
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.56
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.99
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10.56
3 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.61
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.40
5 19 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.05
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.59
7 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.77
8 18 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 13.11
9 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.20
10 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.42
11 24 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 13.45
12 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.56

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.97
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.85
3 21 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.03
4 10 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.34
5 29 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.81
6 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:05) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.63
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.67
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.45
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.46
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.54
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:05) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.95
2 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.48
3 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.75
4 8 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.86
5 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.43
6 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:05) official Vietor: -4.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
2 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 13.55
3 42 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 14.20
4 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 14.65
5 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 14.68
6 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 15.15
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.97
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.85
3 21 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.03
4 10 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.34
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
6 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.63
7 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.67
8 29 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.81
9 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.17
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.45
11 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.46
12 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.54
13 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.95
14 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.33
15 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.48
16 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 13.55
17 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.75
18 8 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.86
19 42 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 14.20
20 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.43
21 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 14.65
22 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 14.68
23 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.15
23 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 15.15

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:10) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.95
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.26
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
4 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.37
5 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 14.98
6 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:10) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.68
2 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.70
3 45 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 14.07
4 4 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.17
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.95
2 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.26
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.28
4 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.37
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.68
6 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.70
7 45 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 14.07
8 4 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.17
9 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 14.98
10 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.66

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:15) official Vietor: -4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.74
2 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.83
3 15 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 13.07
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 13.33
5 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 13.88
6 14 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:15) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.17
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.59
3 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.69
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.15
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.32
6 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:15) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.38
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.75
3 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.47
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.74
2 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.83
3 15 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 13.07
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 13.33
5 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.38
6 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.75
7 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 13.88
8 14 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.89
9 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.17
10 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.47
11 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.59
12 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.69
13 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.15
14 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.32
15 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.89