<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 18 513 +2.0 m/s 462  +0.7467  +2.4513  +2.0513487  +2.8xx
2 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 502 +1.8 m/s x481  +1.6482  +1.8482490  +2.3x502  +1.8
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 494 +2.8 m/s 488 +1.2 m/s 445  +3.3476  +2.2478  +2.1478494  +2.8488  +1.2x
4 17 Poláček DávidPoláček Dávid
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
05 05 9 428 +2.0 m/s x428  +2.0428  +2.0428---
5 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 5 428 +1.3 m/s 428  +1.3388  +1.5x428xxx
6 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 2 424 +2.2 m/s 411 +1.7 m/s 424  +2.2385  +2.9411  +1.7424xxx
7 Szekeres MátéSzekeres Máté
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 12 418 +2.1 m/s 410 +2.0 m/s x410  +2.9388  +2.7410389  +3.6410  +2.0418  +2.1
8 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 413 +2.9 m/s 406 +1.6 m/s 365  +1.4377  +1.9408  +2.1408413  +2.9406  +1.6408  +3.1
9 Bača MatúšBača Matúš
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 1 402 +0.9 m/s 402  +0.9xx402
10 21 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 8 398 +3.1 m/s xx398  +3.1398
11 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 385 +2.1 m/s 381 +1.6 m/s 385  +2.1381  +1.6x385
12 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 368 +2.7 m/s 353 +1.3 m/s x368  +2.7353  +1.3368
13 Sirka DenisSirka Denis
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
05 05 4 358 +3.5 m/s 358  +3.5348  +3.2x358
14 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 10 293 +2.6 m/s 293  +2.6xx293
Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 DNS 0.0
Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 DNS 0.0
Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 15 NM xxx0.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 24 488 +2.1 m/s 485 +1.6 m/s x488  +2.1343  +3.0488485  +1.6--
2 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 23 459 +3.5 m/s 452  +3.0xx452415  +2.3433  +2.9459  +3.5
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 22 449 +2.4 m/s 440 +1.9 m/s 438  +2.1424  +2.8417  +1.9438420  +2.8449  +2.4440  +1.9
4 30 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 19 444 +1.7 m/s 406  +1.9417  +1.8422  +1.1422433  +1.7x444  +1.7
5 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 21 443 +2.2 m/s 412 +2.0 m/s 443  +2.2429  +3.2410  +1.7443x412  +2.0426  +3.0
6 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 20 432 +3.4 m/s 425 +1.5 m/s 416  +1.8432  +3.4425  +1.5432414  +2.8x418  +1.6
7 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 18 430 +2.1 m/s 420 +1.9 m/s 391  +2.2410  +2.2430  +2.1430396  +2.2420  +1.9407  +1.9
8 9 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 427 +2.0 m/s 393  +1.8427  +2.0391  +1.7427410  +4.2x399  +2.8
9 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 417 +2.5 m/s 388  +3.1417  +2.5417  +3.5417
10 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 413 +3.1 m/s 377 +0.9 m/s 413  +3.1389  +2.1377  +0.9413
11 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 1 404 +1.4 m/s 400  +2.1400  +2.0404  +1.4404
12 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 404 +2.3 m/s 358  +2.1404  +2.3396  +2.9404
13 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 389 +1.5 m/s 389  +1.5358  +0.9367  +1.3389
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 370 +2.1 m/s x370  +2.1x370
15 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 12 369 +2.6 m/s x369  +2.6340  +2.7369
16 35 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 3 364 +2.6 m/s 351 +1.1 m/s 351  +1.1364  +2.6359  +2.4364
17 Kerestešová KarinKerestešová Karin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 363 +2.8 m/s 325 +1.4 m/s 361  +2.4325  +1.4363  +2.8363
18 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 8 362 +2.5 m/s 349  +3.2347  +2.4362  +2.5362
19 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 11 361 +2.3 m/s 341  +3.3335  +2.4361  +2.3361
20 34 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 4 345 +2.1 m/s 311 +1.8 m/s 324  +2.2311  +1.8345  +2.1345
21 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 7 311 +2.2 m/s 311  +2.2303  +3.3310  +2.6311
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 2 DNS 0.0
Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 17 NM xxx0.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 438 +4.8 m/s 411 +1.0 m/s 409  +3.1410  +4.2402  +2.1410411  +1.0397  +3.2438  +4.8
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 427 +2.9 m/s x410  +3.5417  +2.7417427  +2.9427  +2.6x
3 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 20 424 +3.1 m/s 417  +3.6408  +2.5415  +2.9417424  +3.1391  +2.7424  +3.1
4 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 19 397 378395397397xxx
5 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 18 385 +3.6 m/s 360  +2.3367  +2.1377  +2.4377385  +3.6355  +2.2362  +5.4
6 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 16 380 +1.8 m/s 380  +1.8370  +2.6370  +2.2380363  +3.3355  +2.5378  +2.0
7 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 15 364 +2.5 m/s 362 +1.6 m/s 364  +2.5355  +3.4362  +1.6364352  +2.2359  +2.7356  +4.0
8 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
08 08 2 354 +3.4 m/s 336  +2.3338  +2.9354  +3.4354346  +3.4x354  +2.8
9 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 12 350 +1.8 m/s 350  +1.8349  +2.8x350
10 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 1 350 +2.5 m/s 350  +2.5xx350
11 Holý DominikHolý Dominik
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 17 342 +3.0 m/s 305 +1.5 m/s 342  +3.0305  +1.5308  +2.7342
12 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 5 341 +2.4 m/s 341  +2.4302  +2.9x341
13 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 326 +0.7 m/s 290  +2.6326  +0.7x326
14 Pelech MichalPelech Michal
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 7 322 +3.9 m/s 284  +2.9322  +3.9308  +3.3322
15 25 Tóth TomášTóth Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 317 +1.3 m/s 286  +2.7273  +2.5317  +1.3317
16 29 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 4 306 +3.3 m/s 302 +1.5 m/s 302  +1.5300  +3.1306  +3.3306
17 Horváth OndrejHorváth Ondrej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 3 296 +1.0 m/s 296  +1.0x280  +2.9296
18 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 6 294 +2.5 m/s 280 +1.4 m/s 280  +1.4294  +2.5271  +3.3294
19 23 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 11 288 +2.3 m/s 288  +2.3249  +2.5267  +2.2288
20 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 282 +4.8 m/s 282  +4.8277  +2.8266  +3.8282
21 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 10 273 +2.4 m/s 251  +2.6x273  +2.4273
22 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 8 273 +5.7 m/s 273  +5.7246  +3.1x273
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 36 420 +2.5 m/s 411 +0.4 m/s 356  +2.3389  +3.5411  +0.4411413  +2.2417  +2.5420  +2.5
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 34 394 +2.2 m/s 370 +1.9 m/s 374  +2.5394  +2.2365  +1.1394370  +1.9375  +3.0364  +1.5
3 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 2 392 +1.8 m/s 383  +2.1382  +1.6365  +2.6383392  +1.8363  +1.5359  +0.9
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 391 +2.0 m/s 346  +1.4375  +2.3325  +0.2375391  +2.0x367  +1.5
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 28 375 +0.5 m/s 367  +1.6315  +1.5375  +0.5375351  +1.5-350  +2.8
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 32 373 +1.6 m/s 329  +3.5373  +1.6355  +0.8373354  +1.3x366  +3.5
7 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 24 371 +1.3 m/s 298  +2.7365  +2.1370  +2.2370333  +2.2333  +3.4371  +1.3
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 33 366 +1.8 m/s 363  +2.5352  +2.7354  +0.9363x345  +2.0366  +1.8
9 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 25 360 +1.1 m/s 333  +1.8336  +1.7360  +1.1360
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 27 349 +1.6 m/s x349  +1.6335  +0.5349
11 10 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 22 347 +1.7 m/s 332  +2.5320  +2.7347  +1.7347
12 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 21 346 +3.2 m/s 343 +1.6 m/s 343  +1.6346  +3.2312  +1.4346
13 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 30 345 +2.2 m/s 338 +1.6 m/s 333  +4.1345  +2.2338  +1.6345
14 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 26 342 +1.9 m/s 329  +2.2342  +1.9335  +1.0342
15 9 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 31 340 +2.0 m/s 335  +4.1340  +2.0336  +1.8340
16 31 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 340 +3.7 m/s 335 +0.7 m/s 317  +1.8340  +3.7335  +0.7340
17 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 20 330 +2.6 m/s 302  +3.5330  +2.6x330
18 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 330 +2.5 m/s 276 +2.0 m/s 330  +2.5292  +2.5276  +2.0330
19 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 3 328 +2.5 m/s 328  +2.5315  +2.2327  +2.6328
20 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 23 325 +1.8 m/s 296  +0.8296  +1.7325  +1.8325
21 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 323 +1.8 m/s 323  +1.8316  +2.2301  +2.1323
22 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 323 +2.5 m/s 296 +1.9 m/s 323  +2.5296  +1.9316  +2.7323
23 14 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 9 311 +1.9 m/s x297  +1.8311  +1.9311
24 Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 17 307 +2.7 m/s 304 +1.6 m/s 307  +2.7304  +1.6224  +2.2307
25 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 304 +2.8 m/s 275 +2.0 m/s x304  +2.8275  +2.0304
26 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 15 303 +2.3 m/s 288  +2.3264  +2.7303  +2.3303
27 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 16 300 +3.7 m/s 289  +3.1300  +3.7288  +2.1300
28 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 18 293 +1.8 m/s 280  +2.7284  +2.5293  +1.8293
29 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 4 286 +2.7 m/s 282  +2.5x286  +2.7286
30 Hečková PaulínaHečková Paulína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 277 +1.8 m/s 277  +1.8249  +2.9276  +2.6277
31 Matušicová EmmaMatušicová Emma
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 8 276 +1.9 m/s 253  +3.4276  +1.9268  +1.6276
32 Kovácsová TerezaKovácsová Tereza
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 6 271 +3.4 m/s 247  +3.0271  +3.4258  +2.1271
33 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 10 259 +1.4 m/s 248  +1.8259  +1.4253  +2.1259
Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 37 NM xxx0.0
34 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 29 NM xxx0.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 14 NM xxx0.0
42 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 7 NM xxx0.0
Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 35 NM xxx0.0
Celkom 38 pretekárov