<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:32.59
2 19 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5:33.33
3 20 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:37.13
4 17 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5:39.02
5 18 Matušica TimotejMatušica Timotej 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5:53.26
21 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNF
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5:32.74
2 7 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:37.42
3 5 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5:39.49
4 9 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5:45.97
5 15 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:47.84
6 8 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5:53.41
7 14 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:02.75
8 11 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6:14.10
9 16 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6:27.83
10 13 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:31.03
11 12 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:33.07
12 6 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6:35.83
13 3 Sebestyenová AlžbetaSebestyenová Alžbeta 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7:02.16
Celkom 13 pretekárov