<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.11
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.39
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.52
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.53
5 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.13
6 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.73
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.91
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.09
4 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
5 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.28
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.13
2 16 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.36
3 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.64
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.68
5 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.70
6 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.62
2 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.92
3 22 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.04
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.30
5 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača MatúšBača Matúš 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.29
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.48
3 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.59
2 18 Matušica TimotejMatušica Timotej 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.02
3 Jánošík TadeášJánošík Tadeáš 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.25
4 14 Očkai DávidOčkai Dávid 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.11
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.39
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.52
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.53
5 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.73
6 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.91
7 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.09
8 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.13
8 20 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.13
10 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.14
11 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.15
12 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.28
13 Bača MatúšBača Matúš 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.29
14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.36
14 16 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.36
16 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.48
17 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.62
18 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.64
19 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.68
20 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.70
21 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.85
22 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.92
23 22 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.04
24 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.30
25 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.39
26 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
27 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.59
28 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.77
29 18 Matušica TimotejMatušica Timotej 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.02
30 Jánošík TadeášJánošík Tadeáš 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.25
31 14 Očkai DávidOčkai Dávid 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.79
Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 11:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.88
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.05
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.15
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.22
5 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.62
6 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.13
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.59
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.70
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.84
6 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.20
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22
3 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.43
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.44
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.60
6 27 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.21
2 13 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.47
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.51
4 6 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.57
5 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.34
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.58
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.94
5 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
6 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
2 3 Sebestyenová AlžbetaSebestyenová Alžbeta 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.99
3 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.03
4 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.20
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.27
6 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 13.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.16
2 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.19
3 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.35
4 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.39
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.61
6 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.07
2 39 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
3 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.37
4 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.39
5 43 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.40
6 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.39
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.42
3 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.90
4 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.91
5 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.17
6 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 12.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.58
2 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.68
3 Vojteková AnnaVojteková Anna 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.42
4 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.22
5 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 11.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 30.9.2018 - 10:40) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.84
2 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
3 38 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
4 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.01
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.59
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.67
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.70
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.84
6 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.93
7 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.20
8 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.21
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.22
10 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.34
11 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.43
12 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.44
13 13 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.47
14 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.51
15 6 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.57
16 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.58
16 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.58
18 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.60
19 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
20 27 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.68
20 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
20 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.68
23 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.77
24 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.84
25 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.89
26 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.94
27 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
28 3 Sebestyenová AlžbetaSebestyenová Alžbeta 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.99
29 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.03
30 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.07
31 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.16
32 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.18
33 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.19
34 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.20
35 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.27
36 39 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
37 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.35
38 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.37
39 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.39
39 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.39
39 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.39
42 43 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.40
43 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.42
43 Vojteková AnnaVojteková Anna 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.42
45 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.49
46 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.61
47 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.64
48 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
49 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.90
50 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.91
51 38 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.99
52 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.01
53 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.22
54 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 11.35
55 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.17
56 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 12.34
57 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 13.67
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 11:48) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.60
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.68
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.72
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.75
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.89
6 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.04
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.09
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.55
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.64
4 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.77
5 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.93
6 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.01
2 Biliczky DamianBiliczky Damian 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 10.07
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
4 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.66
5 Prochádzka DavidProchádzka David 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 10.80
Tóth KrisztiánTóth Krisztián 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
2 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.46
3 50 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.48
4 2 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.52
5 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.76
6 24 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.84
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.87
3 22 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.95
4 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.33
5 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.58
6 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.18
2 27 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.94
3 38 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.21
4 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.32
5 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.18
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.79
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.28
3 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.46
4 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.59
5 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.77
6 Rybář JakubRybář Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.49
2 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 10.97
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.12
4 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.14
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 30.9.2018 - 10:55) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.36
2 5 Farkas DenisFarkas Denis 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 10.71
3 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.80
4 26 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.94
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.09
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.36
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.55
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.64
5 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.77
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.79
7 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.93
8 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.01
9 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.02
10 Biliczky DamianBiliczky Damian 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 10.07
11 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.18
12 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.19
13 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.24
14 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.28
15 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.46
15 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.46
17 50 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.48
18 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.49
19 2 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.52
20 Gálik OndrejGálik Ondrej 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.59
21 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.66
22 5 Farkas DenisFarkas Denis 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 10.71
23 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.76
24 Prochádzka DavidProchádzka David 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 10.80
24 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.80
26 49 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.84
27 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.87
28 24 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.90
29 27 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.94
29 26 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.94
31 22 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.95
32 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 10.97
33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.12
34 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.14
35 38 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.21
36 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.32
37 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.33
38 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.58
39 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.65
40 Regina RóbertRegina Róbert 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.77
41 Rybář JakubRybář Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.89
42 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.18
43 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.13
Tóth KrisztiánTóth Krisztián 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 11:51) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.42
3 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.57
5 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 DQ
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.17
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.22
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.26
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.49
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.52
6 32 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.78
2 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.78
3 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.13
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.15
5 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.23
6 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.97
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.99
3 10 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.06
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.07
5 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.08
6 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.87
2 35 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.14
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.44
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.46
5 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.70
Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.31
2 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.50
3 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.56
4 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.59
5 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.61
6 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.61
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.72
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.74
4 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.76
5 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.96
6 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.70
2 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.86
3 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.14
5 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.28
6 9 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.46
2 40 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.83
3 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.92
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.94
5 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.14
Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.76
2 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.90
3 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 12.04
4 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.51
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.92
6 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.08
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.88
4 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.43
5 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.49
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.27
2 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.30
3 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.39
4 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.73
5 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.19
Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 30.9.2018 - 11:05) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.47
2 43 Lenčéšová LuciaLenčéšová Lucia 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 10.20
3 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.62
4 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.68
5 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.83
6 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 11.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.17
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.22
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.26
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.47
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.49
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.52
7 32 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.55
8 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.78
8 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.78
10 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
11 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.87
12 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.97
13 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.99
14 10 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.06
15 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.07
16 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.08
16 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.08
18 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.13
19 35 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.14
20 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.15
21 43 Lenčéšová LuciaLenčéšová Lucia 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 10.20
22 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.23
23 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.27
23 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.27
25 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.30
26 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.31
27 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.37
28 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.39
29 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.44
30 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.46
31 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.50
32 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.56
33 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.59
34 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.61
34 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.61
36 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.62
37 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.65
38 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.68
39 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.70
39 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.70
41 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.72
42 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.73
43 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.74
44 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.76
45 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.83
46 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.86
47 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.88
48 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.96
49 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.00
50 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 11.07
51 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.14
52 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.28
53 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.32
54 9 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.46
54 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.46
56 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.76
57 40 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.83
58 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.90
59 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.92
60 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.94
61 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 12.04
62 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.14
63 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.19
64 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.43
65 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.49
66 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.51
67 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.67
68 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.92
69 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.19
Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 DNS
Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 11:55) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.10
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.17
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.18
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.41
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.42
6 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.61
Celkom 6 pretekárov