<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 23 53.20 0.0
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 22 50.60 0.0
3 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 21 49.71 0.0
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 19 44.10 0.0
5 Búran MatejBúran Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
05 05 2 44.05 0.0
6 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 1 42.38 0.0
7 16 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 16 41.51 0.0
8 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 20 40.18 0.0
9 Szekeres MátéSzekeres Máté
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 36.92 0.0
10 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 8 36.69 0.0
11 Kocian MartinKocian Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 14 35.54 0.0
12 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 35.45 0.0
13 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 34.61 0.0
14 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 18 34.42 0.0
15 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 12 34.00 0.0
16 Malík MarekMalík Marek
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 4 32.94 0.0
17 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 32.45 0.0
18 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15 31.51 0.0
19 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 31.46 0.0
20 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 13 29.79 0.0
21 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 29.10 0.0
22 Malík MárioMalík Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 28.93 0.0
23 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 27.26 0.0
24 Moravčík JakubMoravčík Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 22.78 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 19 44.78 0.0
2 36 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 17 41.31 0.0
3 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 16 40.91 0.0
4 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 18 37.16 0.0
5 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 35.43 0.0
6 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 15 34.53 0.0
7 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 14 33.36 0.0
8 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 4 32.61 0.0
9 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 11 30.07 0.0
10 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 29.82 0.0
11 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 12 28.27 0.0
12 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 28.24 0.0
13 Suchánková SáraSuchánková Sára
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 7 23.13 0.0
14 31 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 9 22.52 0.0
15 33 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 6 21.31 0.0
16 Vojteková AnnaVojteková Anna
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 19.47 0.0
17 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 3 15.06 0.0
18 Indrišková TamaraIndrišková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 13.42 0.0
Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 10 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
08 08 23 37.24 0.0
2 49 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 26 36.78 0.0
3 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 2 36.59 0.0
4 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 27 35.64 0.0
5 Tóth KrisztiánTóth Krisztián
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 25 34.78 0.0
6 Sojka MartinSojka Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 22 33.41 0.0
7 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 32.76 0.0
8 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 8 32.16 0.0
9 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 24 29.77 0.0
10 Prochádzka DavidProchádzka David
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 6 29.71 0.0
11 3 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 21 29.12 0.0
12 1 Hartl AndrejHartl Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 4 28.97 0.0
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 17 27.48 0.0
14 Martiš PeterMartiš Peter
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 25.91 0.0
15 2 Valášek JakubValášek Jakub
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 9 25.44 0.0
16 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 18 25.23 0.0
17 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 20 24.39 0.0
18 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 13 22.83 0.0
19 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 15 22.54 0.0
20 2 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 11 21.94 0.0
21 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 16 21.77 0.0
22 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 21.19 0.0
23 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 20.56 0.0
24 38 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 10 19.80 0.0
25 Gálik OndrejGálik Ondrej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 13.79 0.0
26 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 12 13.66 0.0
Regina RóbertRegina Róbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 7 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 40 36.52 0.0
2 8 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 37 33.60 0.0
3 Matušicová EmmaMatušicová Emma
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 36 33.26 0.0
4 Mráziková MonikaMráziková Monika
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 9 32.73 0.0
5 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 39 31.79 0.0
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 38 31.36 0.0
7 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 35 28.13 0.0
8 47 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 32 27.46 0.0
9 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 25 25.38 0.0
10 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 28 24.77 0.0
11 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 29 24.17 0.0
12 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 34 23.18 0.0
13 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 24 23.06 0.0
14 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 22.63 0.0
15 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 27 22.52 0.0
16 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 19 22.49 0.0
17 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 26 22.10 0.0
18 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 15 20.02 0.0
19 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 11 19.97 0.0
20 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 31 19.93 0.0
21 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 20 19.90 0.0
22 Karnošová TamaraKarnošová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 23 19.65 0.0
23 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 19.21 0.0
24 Hanáková LianaHanáková Liana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 19.03 0.0
25 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 14 18.53 0.0
26 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 21 18.52 0.0
27 11 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 30 17.88 0.0
28 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22 17.44 0.0
29 7 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 33 17.38 0.0
30 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 17.30 0.0
31 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 17 15.89 0.0
32 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 15.29 0.0
33 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 14.40 0.0
34 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 12 13.56 0.0
35 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 13.48 0.0
36 Hečková PaulínaHečková Paulína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 09.90 0.0
37 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 09.24 0.0
38 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 07.53 0.0
39 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 8 07.23 0.0
40 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 06.84 0.0
Celkom 40 pretekárov