<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:40.81
2 6 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 3:45.85
3 1 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:46.90
4 2 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 3:46.96
5 5 Farkas DenisFarkas Denis 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 4:17.99
6 4 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:20.49
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 3:45.07
2 9 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 3:51.76
3 8 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 4:03.25
4 11 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:07.83
5 14 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 4:10.64
6 10 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 4:25.79
7 7 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:45.64
8 12 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:47.46
9 13 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 5:13.97
Celkom 9 pretekárov