<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155158161 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 145 o---ooooxxx
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 8 135 oooooxoxxx
3 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 135 ooooxoxoxxx
4 Sirka DenisSirka Denis
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
05 05 4 130 oooxooxxx
5 17 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 125 ooxooxxx
6 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 120 oooxxx
7 15 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 3 115 xoxoxxx
8= 16 Primič DanielPrimič Daniel
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 110 oxxx
8= Jánošík TadeášJánošík Tadeáš
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 2 110 oxxx
Kminiak JakubKminiak Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 5 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145148151155 Body
1 21 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 151 ----oooooooxoxxx
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 148 ---oooooxooxoxxx
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 140 ---xoooooxxoxxx
4 20 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 135 --ooooooxxx
5 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 5 135 ---oxoxoooxxx
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 130 ---ooooxxx
7 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 1 130 oooooxxooxxx
8 32 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 130 ---oooxoxxx
9 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 125 ooxooooxxx
10 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 120 oooooxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130133136140 Body
1 Michalica FilipMichalica Filip
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 1 136 ooooxooxoooxx-
2 Sidor NikolasSidor Nikolas
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 2 125 ooooxooxxx
3 1 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 125 oooooxoxxx
4 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 6 120 ooooxoxxx
5 Horváth OndrejHorváth Ondrej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 4 115 ooxooxxx
6 Karásik SamuelKarásik Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 3 105 ooxxx
Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 5 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120125130135138141 Body
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 120 oooooooxxx
2 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 115 ooooooxxx
3 33 Šebestová SáraŠebestová Sára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 115 xxooooooxxx
4= Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 6 115 oooooxoxxx
4= Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 1 115 oooooxoxxx
6 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 105 ooooxxx
7 39 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 3 100 oxooxxx
8 Kovácsová TerezaKovácsová Tereza
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 2 095 ooxxx
Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 NM xxx
Celkom 9 pretekárov