<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
4 24 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
5 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
6 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
2 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
3 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
4 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
5 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
6 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
2 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
3 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
4 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
2 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
4 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
5 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
3 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
4 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
5 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
6 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
7 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
8 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
9 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
10 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
11 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
12 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
13 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
14 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
15 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
16 24 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
17 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
18 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
19 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
20 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
21 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:40) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.81 0.199
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.24 0.185
3 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.44 0.159
4 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 22.92 0.201
5 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.03 0.203
6 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.04 0.168
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
3 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
4 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
5 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
3 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
4 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
5 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
2 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
3 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
2 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
3 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
4 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
4 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
6 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
7 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
8 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
9 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
10 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
11 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
12 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
13 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
14 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
15 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
16 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
17 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:30) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.41 0.201
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.30 0.245
3 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.70 0.199
4 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.19 0.299
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.94 0.243
6 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.65 0.208
Celkom 6 pretekárov