<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 662 +1.0 m/s 6,09  -0.26,29  +1.16,37  -0.26,376,43  +0.56,62  +1.0x
2 43 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 655 +0.2 m/s 6,05  -2.16,38  +0.46,55  +0.26,554,86  +0.76,30  -0.96,36  -0.3
3 24 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 638 +0.4 m/s xx5,91  -0.45,913,15  +1.86,38  +0.4x
4 41 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 634 +0.0 m/s 6,20  +1.76,34  +0.0x6,34x6,32  -2.26,17  -0.1
5 87 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 612 +0.7 m/s 5,84  -1.06,12  +0.76,07  +0.86,125,76  +1.06,00  +0.45,88  -2.5
6 39 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 612 -0.1 m/s 6,05  +0.16,12  -0.14,90  +0.76,125,85  +1.65,92  +0.7-
7 57 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 575 -1.8 m/s 5,49  -0.25,64  +0.05,74  +0.95,74xx5,75  -1.8
14 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 DNS ---0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 565 -1.3 m/s 5,54  +0.3xx5,544,66  -2.85,65  -1.35,45  +0.9
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 549 -1.3 m/s 4,73  -0.1x5,49  -1.35,495,34  -1.5xx
3 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 547 -0.7 m/s 4,77  +0.43,71  +0.15,07  +0.65,075,22  +0.05,47  -0.75,16  -1.1
4 154 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 528 -0.3 m/s 4,97  -0.65,08  -1.45,24  +1.95,245,28  -0.35,15  +0.55,13  +0.7
5 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 516 -2.0 m/s 4,82  +0.05,06  -0.55,16  -2.05,16xx5,06  -0.8
6 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 502 +1.1 m/s 4,89  -0.94,89  +1.1x4,895,02  +1.14,94  -1.1-
7 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 487 -0.7 m/s 4,54  +0.24,86  +0.64,61  -2.04,864,74  +0.84,85  -0.44,87  -0.7
8 138 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 476 +0.4 m/s 4,70  -1.14,76  +0.44,56  +0.14,764,66  +0.6x4,70  -1.3
9 172 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 475 +1.5 m/s 4,75  +1.5x4,74  -0.54,75
10 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 458 +1.3 m/s 4,25  +0.54,58  +1.3x4,58
11 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 436 -1.1 m/s xx4,36  -1.14,36
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 419 +0.6 m/s 4,19  +0.64,04  -0.23,99  -1.24,19
13 149 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 396 -0.4 m/s 3,96  -0.43,95  -0.73,92  -0.63,96
14 193 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 382 -0.7 m/s xx3,82  -0.73,82
Celkom 14 pretekárov