<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

1500 m - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:02.01
2 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 4:06.89
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 4:14.86
4 74 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:24.77
5 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 4:29.48
6 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:43.83
7 44 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 4:58.28
8 47 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 5:04.20
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 4:55.58
2 151 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:00.85
3 401 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:03.04
4 128 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:10.17
5 232 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 5:10.88
6 230 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:23.30
7 223 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:41.96
Celkom 7 pretekárov