<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

100 m - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) Vietor: +4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.97 0.178
2 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.24 0.193
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.30 0.136
4 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.15 0.203
Celkom 4 pretekári
Kvalifikácia 02 (so, 30.6.2018 - 14:17) Vietor: +6.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.77 0.198
2 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 12.17 0.201
3 17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 18.66 0.202
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
3 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
4 81 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
5 22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
6 41 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
4 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
5 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
3 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
4 93 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
5 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
6 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +5.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
2 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
4= 48 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
4= 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
6 73 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
4 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
5 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
6 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
7 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
8 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
9 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
10 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
11 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
12 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
13 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
14 81 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
15 93 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
16 22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
17 48 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
17 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
19 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
20 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
21 41 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
22 73 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
23 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:05) Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.52 0.199
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82 0.168
3 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.88 0.158
4 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.178
5 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.174
6 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.35 0.198
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 14:00) Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
3 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
4 233 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
5 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 14:02) Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
2 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
3 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
4 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 14:04) Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
2 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
3 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
4 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
5 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 14:06) Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
2 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
3 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
4 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
4 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
6 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
7 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
8 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
9 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
10 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
11 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
13 233 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
14 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
15 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
16 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
17 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
18 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:00) Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.12 0.188
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.22 0.147
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.29 0.199
4 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.70 0.155
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.89 0.200
6 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.99 0.168
Celkom 6 pretekárov