<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

100 m - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) Vietor: +4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.97 0.178
2 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.24 0.193
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.30 0.136
4 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.15 0.203
Celkom 4 pretekári
Kvalifikácia 02 (so, 30.6.2018 - 14:17) Vietor: +6.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.77 0.198
2 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 12.17 0.201
3 17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 18.66 0.202
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
3 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
4 81 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
5 22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
6 41 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
3 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
4 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
5 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
3 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
4 93 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
5 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
6 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 15:15) Vietor: +5.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
2 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
4= 48 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
4= 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
6 73 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.196
2 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 0.170
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.86 0.184
4 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.89 0.222
5 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.98 0.202
6 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99 0.197
7 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06 0.186
8 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.13 0.154
9 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.16 0.161
10 40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.23 0.168
11 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 11.31 0.154
12 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32 0.256
13 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.42 0.197
14 81 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.50 0.232
15 93 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.55 0.172
16 22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.65 0.169
17 48 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.67 0.216
17 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.67 0.209
19 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.83 0.200
20 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.93 0.186
21 41 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.96 0.221
22 73 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.05 0.161
23 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.36 0.232
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:05) Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.52 0.199
2 88 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82 0.168
3 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.88 0.158
4 39 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.178
5 62 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.174
6 23 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.35 0.198
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 14:00) Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
3 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
4 233 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
5 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 14:02) Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
2 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
3 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
4 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 14:04) Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
2 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
3 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
4 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
5 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 14:06) Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
2 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
3 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
4 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.30 0.197
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.32 0.187
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.70 0.151
4 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.83 0.225
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.85 0.357
6 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.92 0.220
7 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.00 0.223
8 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.04 0.233
9 199 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.07 0.197
10 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.15 0.209
11 201 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.23 0.387
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.36 0.225
13 233 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 13.37 0.193
14 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.47 0.184
15 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.55 0.217
16 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.81 0.216
17 160 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 14.12 0.200
18 149 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.13 0.186
153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 16:00) Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.12 0.188
2 154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.22 0.147
3 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.29 0.199
4 196 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.70 0.155
5 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.89 0.200
6 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.99 0.168
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
3 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
4 24 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
5 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
6 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
2 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
3 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
4 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
5 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
6 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
2 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
3 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
4 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:15) Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
2 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
4 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
5 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.19 0.240
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.46 0.214
3 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.72 0.210
4 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.16 0.264
5 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 23.19 0.236
6 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.24 0.196
7 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.27 0.203
8 99 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.200
9 91 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.60 0.263
10 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.72 0.194
11 25 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.84 0.221
12 29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.02 0.236
13 95 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.03 0.203
14 66 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17 0.301
15 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 24.20 0.200
16 24 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.33 0.184
17 94 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06 0.294
18 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.33 0.204
19 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 25.40 0.241
20 92 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.229
21 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 26.10 0.473
22 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
40 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:40) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.81 0.199
2 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.24 0.185
3 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.44 0.159
4 106 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 22.92 0.201
5 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.03 0.203
6 63 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.04 0.168
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
3 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
4 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
5 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
2 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
3 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
4 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
5 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
2 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
3 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.7.2018 - 11:00) Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
2 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
3 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
4 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.38 0.214
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.41 0.223
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.72 0.254
4 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.92 0.231
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.73 0.228
6 204 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.91 0.247
7 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.07 0.222
8 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.10 0.443
9 200 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16 0.249
10 145 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.61 0.235
11 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.75 0.203
12 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.14 0.220
13 204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.30 0.217
14 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.40 0.231
15 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 28.65 0.232
16 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.88 0.245
17 143 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.98 0.218
225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
154 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:30) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.41 0.201
2 206 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.30 0.245
3 141 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.70 0.199
4 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.19 0.299
5 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.94 0.243
6 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.65 0.208
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:52.49 0.235
2 15 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.86 0.199
3 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.95 0.218
4 82 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:53.61 0.254
5 107 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.11 0.214
6 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 0:55.28 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 14:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.23 0.266
2 89 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:52.73 0.396
3 104 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:53.23 0.317
4 75 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 0:54.36 0.198
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF 0.265
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 14:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:53.30 0.242
2 114 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:56.00 0.263
3 12 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.10 0.245
4 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 1:02.32 0.314
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.23 0.266
2 46 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:52.49 0.235
3 89 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:52.73 0.396
4 15 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.86 0.199
5 96 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.95 0.218
6 104 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:53.23 0.317
7 53 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:53.30 0.242
8 82 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:53.61 0.254
9 107 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.11 0.214
10 75 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 0:54.36 0.198
11 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 0:55.28 0.200
12 114 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:56.00 0.263
13 12 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:57.10 0.245
14 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 1:02.32 0.314
49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
29 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF 0.265

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.90 0.256
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.22 0.293
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.59 0.281
4 225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.78 0.268
5 136 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.36 0.300
6 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.77 0.261
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 14:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.58 0.295
2 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.21 0.263
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:06.46 0.296
4 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:06.71 0.228
5 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:08.05 0.478
204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.428
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.90 0.256
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.22 0.293
3 227 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.59 0.281
4 225 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.78 0.268
5 136 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:00.36 0.300
6 220 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.77 0.261
7 167 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:02.58 0.295
8 167 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.21 0.263
9 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:06.46 0.296
10 182 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:06.71 0.228
11 187 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:08.05 0.478
204 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.428

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 30.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:02.46
2 105 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:02.95
3 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:03.14
4 5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:05.22
5 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:07.39
6 72 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:10.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:01.70
2 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.68
3 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 2:06.50
4 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:07.60
5 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:10.16
85 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:09.92
2 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:14.66
3 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:15.03
4 50 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:17.92
5 47 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:25.08
17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:01.70
2 70 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:02.46
3 105 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:02.95
4 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:03.14
5 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.68
6 5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:05.22
7 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 2:06.50
8 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:07.39
9 90 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:07.60
10 84 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:09.92
11 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:10.16
12 72 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:10.66
13 76 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:14.66
14 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:15.03
15 50 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:17.92
16 47 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:25.08
85 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
17 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 DNS

800 m - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.32
2 222 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:19.99
3 232 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:23.73
4 157 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:26.10
5 155 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:30.49
6 123 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:31.58
7 256 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:36.57
8 212 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:40.27
9 231 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:45.90
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:02.01
2 115 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 4:06.89
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 4:14.86
4 74 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:24.77
5 116 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 4:29.48
6 45 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:43.83
7 44 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 4:58.28
8 47 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 5:04.20
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 4:55.58
2 151 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:00.85
3 401 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:03.04
4 128 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:10.17
5 232 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 5:10.88
6 230 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:23.30
7 223 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:41.96
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Juniori

(so, 30.6.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16:06.81
2 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16:16.01
3 74 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16:23.36
4 71 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 17:23.51
5 64 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18:10.48
6 6 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18:12.59
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Gabčíková RebekaGabčíková Rebeka 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 19:08.13
2 216 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 19:27.42
3 218 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 19:58.55
4 128 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20:12.44
5 179 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20:23.17
6 223 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21:37.64
7 230 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22:46.44
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vietor: +6.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.10 0.158
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.24 0.198
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.42 0.178
4 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.65 0.174
5 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.69 0.155
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 13:32) Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.96 0.157
2 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.36 0.147
3 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.28 0.187
147 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNF 0.177
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.96 0.157
2 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.10 0.158
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.24 0.198
4 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.42 0.178
5 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.65 0.174
6 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.36 0.147
7 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.69 0.155
8 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.28 0.187
147 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNF 0.177

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:25) Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.95 0.269
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.22 0.191
3 229 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.24 0.174
4 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.40 0.214
5 170 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.00 0.171
6 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.04 0.381
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 30.6.2018 - 13:45) Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 14.35 0.159
2 16 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 14.43 0.178
3 68 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.15 0.148
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:53.62 0.246
2 16 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 0:55.48 0.235
3 113 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.28 0.293
4 80 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:59.12 0.201
5 48 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:03.96 0.408
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:09.72 0.322
2 203 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.72 0.365
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:13.10 0.214
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 1:04.84 0.381
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.86 0.388
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.45 0.312
4 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:14.62 0.239
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 1:04.84 0.381
2 226 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.86 0.388
3 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:06.45 0.312
4 207 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:09.72 0.322
5 203 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.72 0.365
6 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:13.10 0.214
7 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:14.62 0.239

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:28.77
2 67 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:34.31
3 58 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13:37.40
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12:04.29
2 210 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 12:41.93
3 208 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 14:33.46
4 173 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:56.13
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 165170175180184188191
1 98 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 188 -ooxxoooxx-
2 28 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 184 -ooooxxx
3 27 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 175 ooxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155159163167170173176178180
1 156 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 176 ----xooooxoxxx
2 192 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 163 --oxooxxx
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 159 -oxooxxx
4 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 155 ooxoxxx
5 137 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 145 oxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 280300320340360380390400410420430
1 109 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 400 -o-xxo-xxx
2 14 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 380 -----xxo-xxx
3 35 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 360 --ooxoxxx
4 34 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 360 --oxoxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 22024025026027028029300310320330340
1 213 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 330 ---o-oooxoxooxxx
2 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 320 ---o-o-ooox-xx
3 209 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 300 ----o-ooxxx
4 129 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 300 -ooooxooxxoxxx
5 217 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 260 -ooxoxxx
6 228 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 260 ooxoxoxxx
7 221 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 250 xoooxxx
8 162 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 240 ooxxx
224 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 NM -xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 662 +1.0 m/s 6,09  -0.26,29  +1.16,37  -0.26,376,43  +0.56,62  +1.0x
2 43 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 655 +0.2 m/s 6,05  -2.16,38  +0.46,55  +0.26,554,86  +0.76,30  -0.96,36  -0.3
3 24 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 638 +0.4 m/s xx5,91  -0.45,913,15  +1.86,38  +0.4x
4 41 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 634 +0.0 m/s 6,20  +1.76,34  +0.0x6,34x6,32  -2.26,17  -0.1
5 87 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 612 +0.7 m/s 5,84  -1.06,12  +0.76,07  +0.86,125,76  +1.06,00  +0.45,88  -2.5
6 39 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 612 -0.1 m/s 6,05  +0.16,12  -0.14,90  +0.76,125,85  +1.65,92  +0.7-
7 57 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 575 -1.8 m/s 5,49  -0.25,64  +0.05,74  +0.95,74xx5,75  -1.8
14 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 DNS ---0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 565 -1.3 m/s 5,54  +0.3xx5,544,66  -2.85,65  -1.35,45  +0.9
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 549 -1.3 m/s 4,73  -0.1x5,49  -1.35,495,34  -1.5xx
3 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 547 -0.7 m/s 4,77  +0.43,71  +0.15,07  +0.65,075,22  +0.05,47  -0.75,16  -1.1
4 154 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 528 -0.3 m/s 4,97  -0.65,08  -1.45,24  +1.95,245,28  -0.35,15  +0.55,13  +0.7
5 152 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 516 -2.0 m/s 4,82  +0.05,06  -0.55,16  -2.05,16xx5,06  -0.8
6 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 502 +1.1 m/s 4,89  -0.94,89  +1.1x4,895,02  +1.14,94  -1.1-
7 119 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 487 -0.7 m/s 4,54  +0.24,86  +0.64,61  -2.04,864,74  +0.84,85  -0.44,87  -0.7
8 138 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 476 +0.4 m/s 4,70  -1.14,76  +0.44,56  +0.14,764,66  +0.6x4,70  -1.3
9 172 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 475 +1.5 m/s 4,75  +1.5x4,74  -0.54,75
10 118 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 458 +1.3 m/s 4,25  +0.54,58  +1.3x4,58
11 135 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 436 -1.1 m/s xx4,36  -1.14,36
12 117 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 419 +0.6 m/s 4,19  +0.64,04  -0.23,99  -1.24,19
13 149 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 396 -0.4 m/s 3,96  -0.43,95  -0.73,92  -0.63,96
14 193 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 382 -0.7 m/s xx3,82  -0.73,82
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 14.10 -2.4 m/s 13,4813,54  -1.913,79  -0.613,7913,76  +0.013,58  -0.614,10  -2.4
2 26 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.51 -0.7 m/s x12,90x12,9013,51  -0.7xx
3 57 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 12.20 -2.5 m/s 11,86  -2.8x11,88  +0.111,8812,20  -2.5xx
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 211 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 12.02 +0.2 m/s 12,01  +0.311,95  +0.112,02  +0.212,0211,56  +0.311,92  +0.8x
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 11.77 -0.3 m/s 11,41  -1.111,67  -0.411,56  -1.211,6711,73  -1.211,77  -0.3x
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 11.25 +0.5 m/s 11,04  +0.811,25  +0.511,11  +0.211,2511,09  +0.211,01  -1.1x
4 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 11.18 -0.6 m/s 10,93  +0.510,90  -0.911,18  -0.611,1809,91  -0.311,11  +0.0-
5 190 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 11.11 -0.1 m/s 10,80  -0.411,06  -1.410,94  -0.111,0610,69  +0.310,74  -1.011,11  -0.1
6 169 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 10.94 -1.9 m/s 10,76  -0.410,40  +0.1-10,7610,23  -0.610,94  -1.910,70  -1.1
7 183 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 10.05 +0.4 m/s xx09,77  -0.709,7709,81  +0.209,74  -1.310,05  +0.4
8 171 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 09.87 +0.3 m/s 09,87  +0.309,46  -1.0x09,8709,78  +1.4--
9 184 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
99 99 09.39 -1.1 m/s 09,39  -1.1xx09,39
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 132 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 11.67 11,09x11,6511,6511,67xx
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 11.59 10,8210,89x10,89x11,5911,48
3 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 09.00 09,0008,2208,8809,0008,6908,7308,76
4 72 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 08.93 x08,5008,9308,93xxx
5 142 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 08.80 xx08,5408,54xx08,80
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 18.16 17,4718,16x18,16xxx
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 17.34 16,9017,3417,2417,34xxx
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 14.08 13,6313,6712,9013,67x13,1614,08
4 79 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 12.99 12,5412,7912,9912,9912,77xx
5 31 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 12.48 12,1311,3712,4112,4111,8012,2412,48
6 61 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.37 x10,0910,7710,7711,3711,3410,36
7 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
02 02 11.37 11,37xx11,37x11,2911,24
8 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 10.54 9,669,9110,549,9110,30xx
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 35.07 29,0833,44x33,4433,7835,07x
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 34.26 28,7630,18x30,1832,6334,2633,78
3 127 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 32.66 32,0730,25x32,07xx32,66
4 257 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 29.57 xx28,6028,6029,5726,6028,76
5 188 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 28.43 28,1828,43x28,4328,3427,4527,95
6 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 25.09 22,92xx22,92x24,6625,09
7 215 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 24.48 23,5224,0924,0224,0924,4821,1623,42
8 214 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 21.26 x19,5419,0019,5418,56x21,26
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 30.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 47.17 x46,6546,9146,91x47,17x
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 46.03 45,75xx45,75x41,5046,03
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 41.07 37,3040,0540,0541,07x36,06
4 33 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 41.03 33,0137,0541,0341,0333,9136,6337,00
5 86 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 38.68 x38,6838,68xxx
6 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 33.10 29,60x31,6431,64x33,10x
7 32 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 30.51 30,02xx30,0230,51x30,22
8 110 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 25.68 x21,25x21,2525,6824,3924,01
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 150 Beňková MelanieBeňková Melanie
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 44.20 x44,20x44,20xxx
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 42.80 39,4240,6442,8042,8042,54x40,31
3 158 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 37.35 x36,18x36,1836,1537,35x
4 133 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 36.64 36,5335,5536,6436,6433,4234,0135,16
5 165 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 31.19 31,14x28,8331,14x29,6231,19
6 159 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 31.18 29,4031,1831,18xxx
7 188 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 29.72 x29,6329,7229,72xxx
8 214 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 24.90 24,9023,39x24,90xx21,78
9 215 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 21.91 20,9120,6621,9121,91
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 30.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 11 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 60.55 59,4160,55x60,55xxx
2 32 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 53.16 x53,16x53,1652,39x50,79
3 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 51.36 50,8251,3650,4051,36x50,87x
4 79 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 47.33 44,6147,33x47,33xxx
5 110 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 26.71 22,2123,7925,2325,23x26,1826,71
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 185 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 44.15 39,1138,2637,4839,1144,15x38,68
2 186 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 42.13 33,0639,66x39,6639,02x42,13
3 140 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 34.29 32,02x-32,02-28,2634,29
4 146 Bruňová LenkaBruňová Lenka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
00 00 34.12 30,7233,1929,3633,1930,7031,2634,12
5 161 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 29.78 25,8829,7827,6929,7826,0027,8524,97
6 132 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 29.51 29,5129,45x29,5126,72x-
7 197 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 28.98 x26,8025,6726,8028,9828,0726,11
8 187 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 27.72 20,6327,7224,0527,72x26,5525,33
9 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 24.07 19,2824,07x24,07
10 142 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 21.78 x21,4921,7821,78
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 59.45 56,6554,9659,4559,45x55,0057,97
2 21 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 52.85 46,3852,8551,9552,85xx51,61
3 301 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
01 01 46.72 41,2145,04x45,04xx46,72
4 51 Šulík FilipŠulík Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
99 99 45.18 25,4132,6733,5233,5227,8935,8645,18
5 37 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 39.03 37,9535,34-37,9534,13-39,03
6 52 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 37.71 37,7135,1237,0337,7132,4133,8134,36
7 102 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 31.40 31,0731,4030,9831,40xxx
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Juniori

(so, 30.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Opavský, Kačina, Rigo, Brath Opavský, Kačina, Rigo, Brath ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:44.83
2 91 Ďurdina, Lúža, Cidorík, Igaz Ďurdina, Lúža, Cidorík, Igaz AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:44.88
3 99 Sedlák, Fabián, Nihila, Kišš Sedlák, Fabián, Nihila, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:45.09
4 20 Legnavský, Revaj, Baluch, Lazar Legnavský, Revaj, Baluch, Lazar AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:46.67
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Juniorky

(so, 30.6.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Kubaščíková, Zápotočná, Žilková, Kišková Kubaščíková, Zápotočná, Žilková, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:49.15
2 199 Krajčovičová, Okásová, Cidoríková, Martinusová Krajčovičová, Okásová, Cidoríková, Martinusová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.06
3 170 Húsková, Lukáčová, Holešová, Švecová Húsková, Lukáčová, Holešová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:50.37
4 208 Gyomraiová, Jencaková, Ošková, Garčárová Gyomraiová, Jencaková, Ošková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 0:51.11
5 203 Kuczik, Ongáľová, Rusnáková, Riššová Kuczik, Ongáľová, Rusnáková, Riššová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:51.33
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Juniori

(ne, 1.7.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Pázmány, Drobný, Cidorík, Lúža Pázmány, Drobný, Cidorík, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:34.23
2 20 Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 3:38.92
3 60 Šimune, Kačina, Šmida, Rigo Šimune, Kačina, Šmida, Rigo ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:45.28
4 Bartoníček, Valo, Žiačik, Dráfi Bartoníček, Valo, Žiačik, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:46.21
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Juniorky

(ne, 1.7.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Kubaščíková, Žilková, Zápotočná, Kišková Kubaščíková, Žilková, Zápotočná, Kišková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:02.65
2 256 Čechová, Húsková, Lehocká, Ištvánová Čechová, Húsková, Lehocká, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:08.99
3 210 Jencaková, Škovranová, Garčárová, Gyomraiová Jencaková, Škovranová, Garčárová, Gyomraiová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 4:17.04
4 204 Kuczik, Riššová, Ongáľová, Mikušova Kuczik, Riššová, Ongáľová, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:22.51
Celkom 4 pretekári