<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (30. - 1. 7. 2018)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 98 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 188
2 28 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 184
3 27 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 175

Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 176
2 192 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 163
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 159

Skok o žrdi - Juniori (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Ďuriško MartinĎuriško Martin 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 400
2 14 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 380
3 35 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 360

Skok o žrdi - Juniorky (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 213 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 330
2 176 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 320
3 209 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 300

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 662
2 43 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 655
3 24 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 638

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 565
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 549
3 198 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 547

Trojskok - Juniori (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 14.10
2 26 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.51
3 57 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.20

Trojskok - Juniorky (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 211 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.02
2 189 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.77
3 134 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.25

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 132 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11.67
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.59
3 148 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.00

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 18.16
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.34
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.08

Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 131 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35.07
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.26
3 127 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 32.66

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 47.17
2 13 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.03
3 78 Guňovský MarekGuňovský Marek 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.07

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 150 Beňková MelanieBeňková Melanie 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.20
2 191 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.80
3 158 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.35

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 30.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 60.55
2 32 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 53.16
3 101 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.36

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 185 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 44.15
2 186 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.13
3 140 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 34.29

Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 1.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 38 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.45
2 21 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 00 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 52.85
3 301 Jelínek PatrikJelínek Patrik 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 46.72