<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.80 0.252
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.64 0.231
3 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.79 0.239
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.49 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:54.74 0.206
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.26 0.258
3 80 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.38 0.295
4 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.92 0.259
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:55.94 0.300
2 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:56.02 0.226
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.00 0.220
4 97 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:59.24 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:58.75 0.226
2 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.34 0.311
3 121 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.58 0.282
4 131 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:06.48 0.441
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 12:58) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.48 0.235
2 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:58.55 0.458
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.80 0.252
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.64 0.231
3 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.79 0.239
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.49 0.182
5 68 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:54.74 0.206
6 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.26 0.258
7 80 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.38 0.295
8 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.92 0.259
9 128 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:55.94 0.300
10 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:56.02 0.226
11 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.00 0.220
12 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.48 0.235
13 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:58.55 0.458
14 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:58.75 0.226
15 97 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:59.24 0.198
16 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.34 0.311
17 121 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.58 0.282
18 131 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:06.48 0.441
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.51 0.254
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:01.55 0.263
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:03.66 0.205
144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ 0.364
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.29 0.247
2 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.65 0.481
3 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.32 0.253
4 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.84 0.255
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:05.50 0.231
2 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:07.81 0.382
3 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.78 0.616
4 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.84 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:05.31 0.202
2 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:05.56 0.264
3 180 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:07.47 0.233
4 216 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:10.87 0.401
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.51 0.254
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:01.55 0.263
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:03.66 0.205
4 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.29 0.247
5 137 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:05.31 0.202
6 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:05.50 0.231
7 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:05.56 0.264
8 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.65 0.481
9 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.32 0.253
10 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.84 0.255
11 180 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:07.47 0.233
12 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:07.81 0.382
13 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.78 0.616
14 216 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:10.87 0.401
15 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.84 0.265
144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ 0.364