<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180184188192195198201203205
1 119 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 184 - - o o o o xxx
2 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 180 - o o o xo xxx
3 6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 175 - o o o xxx
4 53 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 175 o xo xxo xxo xxx
5 82 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 170 o o o xxx
6 129 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 170 o xxo o xxx
7 106 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 165 o o xxx
8 72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 165 o xo xxx
9 66 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 160 o xxx
10 112 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 000 xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140145150155159163166171
1 189 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 166 - o xo o o - xo xxx
2 232 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 155 - - o o xxx
3 238 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 155 o o xo o xxx
4 171 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 155 o o o xo xxx
5 179 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 155 o o o xxo xxx
6 237 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 150 o o o xxx
7 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 150 o xo xo xxx
8 186 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 145 o o xxx
9 169 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 145 - xxo xxx
10= 180 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140 o xxx
10= 251 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 140 o xxx
12 165 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 140 xo xxx
Celkom 12 pretekárov