<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.30 0.213
2 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.89 0.199
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.08 0.272
4 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.79 0.208
5 52 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.39 0.435
6 86 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.01 0.172
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.01 0.387
2 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.09 0.188
3 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.27 0.203
4 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.22 0.233
5 48 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.40 0.297
72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNF 0.228
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.30 0.213
2 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.89 0.199
3 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.01 0.387
4 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.08 0.272
5 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.09 0.188
6 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.27 0.203
7 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.79 0.208
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.22 0.233
9 52 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.39 0.435
10 48 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.40 0.297
11 86 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.01 0.172
72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNF 0.228

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.23 0.208
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.82 0.208
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.00 0.326
4 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.12 0.197
5 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.18 0.190
6 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.33 0.105
7 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.94 0.276
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 10.04 0.302
Celkom 8 pretekárov