<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.39 0.226
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.55 0.370
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.85 0.156
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF 0.299
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.60 0.221
2 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.45 0.188
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.56 0.226
4 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.72 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 14:14) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.243
2 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.71 0.289
3 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.01 0.223
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.09 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 14:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.08 0.236
2 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.53 0.306
101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.270
124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 DNF 0.398
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 14:18) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.98 0.193
1= 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.98 0.191
3 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.06 0.232
4 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.92 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.78 0.217
2 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.12 0.266
3 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 26.42 0.274
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.39 0.226
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.55 0.370
3 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.60 0.221
4 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.85 0.156
5 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.243
6 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.45 0.188
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.56 0.226
8 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.71 0.289
9 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.72 0.216
10 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.78 0.217
11 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.98 0.193
11 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.98 0.191
13 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.01 0.223
14 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.06 0.232
15 118 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.08 0.236
16 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.09 0.184
17 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.12 0.266
18 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.53 0.306
19 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 26.42 0.274
20 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.92 0.229
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF 0.299
101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.270
124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 DNF 0.398

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.69 0.365
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.70 0.279
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.35 0.348
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.79 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 13:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.86 0.138
2 140 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.51 0.199
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.90 0.155
4 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.94 0.172
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 13:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.17 0.266
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 28.02 0.265
3 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.16 0.222
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 29.61 0.245
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 13:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.54 0.295
2 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.28 0.370
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.46 0.209
4 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.63 0.187
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 13:58) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.02 0.325
2 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.98 0.268
3 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.05 0.282
4 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.27 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.09 0.298
2 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.59 0.243
3 213 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.45 0.429
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.69 0.365
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.70 0.279
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.35 0.348
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.79 0.198
5 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.86 0.138
6 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.17 0.266
7 140 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.51 0.199
8 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.54 0.295
9 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.90 0.155
10 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.94 0.172
11 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 28.02 0.265
11 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.02 0.325
13 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.09 0.298
14 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.28 0.370
15 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.46 0.209
16 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.59 0.243
17 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.63 0.187
18 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.98 0.268
19 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.05 0.282
20 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.16 0.222
21 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.27 0.196
22 213 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.45 0.429
23 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 29.61 0.245
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS