<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.07 0.202
2 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.33 0.194
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.221
4 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.62 0.183
5 73 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 07.64 0.174
6 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.79 0.238
7 30 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.87 0.183
8 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.97 0.265
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.20 0.199
2 81 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.55 0.202
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.57 0.169
4 134 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.60 0.371
5 14 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.77 0.206
6 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.80 0.228
7 116 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.81 0.341
8 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.16 0.204
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.36 0.197
2 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.48 0.211
3 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55 0.191
4 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.224
5 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.74 0.206
6 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.74 0.218
7 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.79 0.184
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.35 0.218
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.33 0.380
2 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.188
3 40 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.64 0.255
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.73 0.210
5 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.89 0.202
6 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.96 0.402
95 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.07 0.202
2 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.20 0.199
3 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.33 0.194
3 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.33 0.380
5 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.36 0.197
6 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.48 0.211
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.221
7 81 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.55 0.202
7 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55 0.191
7 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.188
11 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.57 0.169
12 134 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.60 0.371
13 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.62 0.183
14 73 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 07.64 0.174
14 40 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.64 0.255
16 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.224
16 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.73 0.210
18 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.74 0.206
18 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.74 0.218
20 14 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.77 0.206
21 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.79 0.238
21 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.79 0.184
23 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.80 0.228
24 116 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.81 0.341
25 30 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.87 0.183
26 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.89 0.202
27 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.96 0.402
28 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.97 0.265
29 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.16 0.204
30 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.35 0.218
95 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.00 0.189
2 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.17 0.186
3 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.29 0.175
4 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.30 0.201
5 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.38 0.229
6 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.49 0.190
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.55 0.228
8 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.58 0.200
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.00 0.210
2 144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.38 0.331
3 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41 0.189
4 233 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.44 0.356
5 254 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.51 0.210
6 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.191
7 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.76 0.205
8 152 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.93 0.539
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.230
2 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.26 0.193
3 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32 0.264
4 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.33 0.182
5 268 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.56 0.245
6 236 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58 0.298
7 164 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.77 0.381
245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.190
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.188
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.34 0.201
3 232 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.34 0.268
4 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.41 0.211
5 253 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 0.273
6 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.59 0.409
7 246 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.69 0.299
8 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.90 0.253
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.07 0.203
2 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 0.194
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.45 0.176
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.50 0.200
5 154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.56 0.197
6 183 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.60 0.226
7 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.65 0.167
8 265 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72 0.236
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.188
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.00 0.210
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.230
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.07 0.203
5 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 0.194
6 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.26 0.193
7 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32 0.264
8 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.33 0.182
9 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.34 0.201
9 232 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.34 0.268
11 144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.38 0.331
12 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41 0.189
12 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.41 0.211
14 233 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.44 0.356
15 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.45 0.176
16 253 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 0.273
17 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.50 0.200
18 254 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.51 0.210
19 268 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.56 0.245
19 154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.56 0.197
21 236 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58 0.298
22 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.59 0.409
23 183 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.60 0.226
24 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.191
25 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.65 0.167
26 246 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.69 0.299
27 265 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72 0.236
28 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.76 0.205
29 164 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.77 0.381
30 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.90 0.253
31 152 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.93 0.539
245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.190

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.80 0.312
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.88 0.196
3= 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.02 0.197
3= 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.02 0.370
5 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.24 0.251
6 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.27 0.358
7 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.29 0.267
8 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.37 0.510
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.39 0.226
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.55 0.370
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.85 0.156
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF 0.299
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.60 0.221
2 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.45 0.188
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.56 0.226
4 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.72 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 14:14) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.243
2 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.71 0.289
3 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.01 0.223
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.09 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 14:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.08 0.236
2 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.53 0.306
101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.270
124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 DNF 0.398
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 14:18) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.98 0.193
1= 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.98 0.191
3 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.06 0.232
4 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.92 0.229
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.78 0.217
2 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.12 0.266
3 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 26.42 0.274
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.39 0.226
2 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.55 0.370
3 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.60 0.221
4 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.85 0.156
5 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.243
6 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.45 0.188
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.56 0.226
8 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.71 0.289
9 117 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.72 0.216
10 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.78 0.217
11 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.98 0.193
11 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.98 0.191
13 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.01 0.223
14 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.06 0.232
15 118 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.08 0.236
16 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.09 0.184
17 46 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.12 0.266
18 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.53 0.306
19 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 26.42 0.274
20 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.92 0.229
63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF 0.299
101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.270
124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 DNF 0.398

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.69 0.365
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.70 0.279
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.35 0.348
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.79 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 13:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.86 0.138
2 140 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.51 0.199
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.90 0.155
4 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.94 0.172
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 13:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.17 0.266
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 28.02 0.265
3 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.16 0.222
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 29.61 0.245
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 13:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.54 0.295
2 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.28 0.370
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.46 0.209
4 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.63 0.187
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 13:58) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.02 0.325
2 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.98 0.268
3 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.05 0.282
4 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.27 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 25.2.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.09 0.298
2 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.59 0.243
3 213 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.45 0.429
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.69 0.365
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.70 0.279
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.35 0.348
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.79 0.198
5 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.86 0.138
6 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.17 0.266
7 140 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.51 0.199
8 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.54 0.295
9 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.90 0.155
10 245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.94 0.172
11 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 28.02 0.265
11 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.02 0.325
13 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.09 0.298
14 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.28 0.370
15 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.46 0.209
16 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.59 0.243
17 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.63 0.187
18 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.98 0.268
19 138 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.05 0.282
20 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.16 0.222
21 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.27 0.196
22 213 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.45 0.429
23 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 29.61 0.245
154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.80 0.252
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.64 0.231
3 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.79 0.239
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.49 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:54.74 0.206
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.26 0.258
3 80 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.38 0.295
4 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.92 0.259
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:54) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:55.94 0.300
2 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:56.02 0.226
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.00 0.220
4 97 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:59.24 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:56) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:58.75 0.226
2 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.34 0.311
3 121 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.58 0.282
4 131 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:06.48 0.441
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 25.2.2018 - 12:58) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.48 0.235
2 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:58.55 0.458
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.80 0.252
2 25 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.64 0.231
3 127 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.79 0.239
4 125 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:54.49 0.182
5 68 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:54.74 0.206
6 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.26 0.258
7 80 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.38 0.295
8 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.92 0.259
9 128 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:55.94 0.300
10 58 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:56.02 0.226
11 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.00 0.220
12 105 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:58.48 0.235
13 69 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:58.55 0.458
14 51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:58.75 0.226
15 97 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 0:59.24 0.198
16 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:00.34 0.311
17 121 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.58 0.282
18 131 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:06.48 0.441
122 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.51 0.254
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:01.55 0.263
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:03.66 0.205
144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ 0.364
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 12:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.29 0.247
2 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.65 0.481
3 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.32 0.253
4 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.84 0.255
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 12:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:05.50 0.231
2 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:07.81 0.382
3 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.78 0.616
4 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.84 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 25.2.2018 - 12:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:05.31 0.202
2 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:05.56 0.264
3 180 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:07.47 0.233
4 216 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:10.87 0.401
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.51 0.254
2 159 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:01.55 0.263
3 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:03.66 0.205
4 203 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.29 0.247
5 137 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:05.31 0.202
6 178 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:05.50 0.231
7 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:05.56 0.264
8 241 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.65 0.481
9 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.32 0.253
10 244 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.84 0.255
11 180 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:07.47 0.233
12 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:07.81 0.382
13 193 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.78 0.616
14 216 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:10.87 0.401
15 156 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:12.84 0.265
144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ 0.364

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.55
5 92 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.98
6 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.30
7 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:25.17
8 112 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:26.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:20.86
2 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:21.20
3 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.64
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.46
5 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.20
6 31 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:34.49
7 50 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ
Poznámky:
214/6
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.55
5 71 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:20.86
6 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:21.20
7 92 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.98
8 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.30
9 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.64
10 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.46
11 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:25.17
12 112 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:26.51
13 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.20
14 31 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:34.49
15 50 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.28
6 163 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:37.60
7 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:38.98
8 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:50.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:34.34
2 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:35.80
3 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.25
4 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.39
5 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:46.58
6 175 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.28
6 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:34.34
7 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:35.80
8 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.25
9 163 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:37.60
10 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:38.98
11 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.39
12 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:46.58
13 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:50.05
14 175 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 4:18.38
2 78 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:27.37
3 76 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 4:36.92
4 114 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 4:38.26
5 23 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 4:42.12
6 91 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 4:47.08
7 103 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 4:52.41
8 26 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 4:52.84
9 79 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 5:00.08
10 133 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 5:01.95
11 65 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 5:11.80
5 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:49.82
2 259 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:08.62
3 173 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:12.61
4 168 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:15.57
5 214 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 5:18.28
6 229 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 5:37.33
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 15:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 09:30.10
2 135 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09:32.19
3 130 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 09:58.80
4 32 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10:29.82
5 93 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:34.03
6 42 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11:03.07
7 66 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11:20.24
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 25.2.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10:32.23
2 269 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 11:13.80
3 148 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 12:26.29
4 190 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12:31.25
5 188 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12:39.32
6 139 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14:06.83
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.30 0.213
2 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.89 0.199
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.08 0.272
4 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.79 0.208
5 52 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.39 0.435
6 86 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.01 0.172
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.01 0.387
2 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.09 0.188
3 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.27 0.203
4 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.22 0.233
5 48 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.40 0.297
72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNF 0.228
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.30 0.213
2 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.89 0.199
3 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.01 0.387
4 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 09.08 0.272
5 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.09 0.188
6 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.27 0.203
7 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.79 0.208
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.22 0.233
9 52 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.39 0.435
10 48 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.40 0.297
11 86 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.01 0.172
72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNF 0.228

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.23 0.208
2 94 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.82 0.208
3 124 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.00 0.326
4 36 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.12 0.197
5 49 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 09.18 0.190
6 98 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.33 0.105
7 67 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.94 0.276
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 10.04 0.302
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.97 0.354
2 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.55 0.221
3 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.61 0.199
4 157 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.33 0.262
5 161 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.56 0.184
223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.19 0.198
2 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.175
3 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.59 0.155
4 169 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.12 0.413
5 187 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.49 0.150
6 209 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.78 0.335
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.08 0.187
2 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42 0.366
3 146 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.75 0.220
4 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.13 0.578
5 266 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.16 0.207
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.97 0.354
2 201 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.08 0.187
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.19 0.198
4 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.175
5 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.42 0.366
6 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.55 0.221
7 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.59 0.155
8 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.61 0.199
9 146 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.75 0.220
10 169 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.12 0.413
11 246 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.13 0.578
12 266 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.16 0.207
13 157 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.33 0.262
14 187 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.49 0.150
15 161 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.56 0.184
16 209 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.78 0.335
223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.80 0.336
2 201 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95 0.166
3 212 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.17 0.307
4 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.35 0.177
5 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.35 0.235
6 197 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.41 0.318
7 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70 0.191
211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNF 0.334
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180184188192195198201203205
1 119 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 184 - - o o o o xxx
2 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 180 - o o o xo xxx
3 6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 175 - o o o xxx
4 53 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 175 o xo xxo xxo xxx
5 82 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 170 o o o xxx
6 129 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 170 o xxo o xxx
7 106 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 165 o o xxx
8 72 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 165 o xo xxx
9 66 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 160 o xxx
10 112 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 000 xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140145150155159163166171
1 189 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 166 - o xo o o - xo xxx
2 232 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 155 - - o o xxx
3 238 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 155 o o xo o xxx
4 171 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 155 o o o xo xxx
5 179 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 155 o o o xxo xxx
6 237 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 150 o o o xxx
7 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 150 o xo xo xxx
8 186 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 145 o o xxx
9 169 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 145 - xxo xxx
10= 180 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140 o xxx
10= 251 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 140 o xxx
12 165 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 140 xo xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 260280300320340360380390400410420
1 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 410 - - - - - - o - o o xxx
2 20 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 400 - - - - - - o - xo xxx
3 54 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 390 - - - o o o o o xxx
4 57 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 360 - - - - o o xxx
5 61 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 340 - - o o o xxx
6 16 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 320 - o xo o xxx
7 15 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 280 o xo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 200220240260270280290300
1 255 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 280 - - o o o o xxx
2 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 260 - xo o o xxx
3= 146 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 240 - o o xxx
3= 261 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 240 - o o xxx
5 263 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 220 xo xo xxx
6 262 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 220 xo xxo xxx
7 161 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 200 o xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 651 6,18 x 6,51 6.51 x x 6,25
2 104 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 643 x 620 620 620 x 627 643
3 102 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 623 5,24 6,06 6,16 6.16 6,23 5,31 6,02
4 20 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 622 4,43 4,92 5,82 5.82 5,89 4,6 6,22
5 35 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 602 6,02 x x 6.02 x x 5,78
6 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 563 4,78 3,51 5,63 5.63 x 5,51 4,99
7 77 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 553 5,53 5,49 5,44 5.53 x 5,23 5,1
8 96 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 551 5,51 5,29 5,24 5.51 x 5,46 5,45
9 67 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 548 5,44 - 5,48 5.48
10 59 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 542 5,32 5,42 5,36 5.42
11 73 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 536 5,36 5,27 x 5.36
12 83 Špak FilipŠpak Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 522 5,22 x x 5.22
13 75 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 518 x x 5,18 5.18
14 97 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 500 489 500 491 500
15 14 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 498 498 480 4,97 498
98 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 192 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 546 5,37 5,24 5,44 5.44 5,34 5,46 5,25
2 245 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 529 5,23 5,05 5,18 5.23 5,29 5,05 x
3 140 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 518 4,83 4,21 4,95 4.95 5,18 500 5,16
4 186 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 506 5,01 5,06 4,94 5.06 x 500 2,99
5 233 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 503 x 5,03 x 5.03 4,66 4,71 4,55
6 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 500 4,79 500 4,91 500 4,79 490 4,98
7 211 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 482 4,82 4,77 470 470 4,74 4,71 4,68
8 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 471 x 4,35 4,71 4.71 4,48 4,64 x
9 251 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 466 x 4,66 4,64 4.66
10 227 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 464 4,55 x 4,64 4.64
11 206 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 463 x x 4,63 4.63
12 213 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 460 460 326 430 460
13 182 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 459 x 4,59 4,5 4.59
14 215 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 452 x x 4,52 4.52
15 223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 436 x 3,33 4,36 4.36
Celkom 15 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 104 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13.09 12,76 12,88 12,9 12.9 12,85 x 13,09
2 102 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 12.90 12,9 12,75 11,96 12.9 x 12,26 12,23
3 107 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 11.74 11,08 11,74 11,68 11.74 x x 11,42
4 82 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.94 x 10,81 10,79 10.81 - x 10,94
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 252 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 10.73 10,46 10,46 10,32 10.46 10,58 10,73 x
2 223 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 09.99 9,99 9,87 9,53 9.99 9,62 - 9,36
3 219 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 09.78 x 9,78 9,39 9.78 9,71 - x
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 25.2.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 14.16 11,53 13,04 13,09 13.09 x 13,44 14,16
2 228 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 13.66 13, 13,17 x 13.17 12,65 x 13,66
3 145 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12.89 12,88 12,63 12,89 12.89 x 12,64 12,76
4 149 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 12.73 x 12,03 x 12.03 11,38 12,73 x
5 221 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 11.76 10,54 x 11,76 11.76 x 11,42 x
6 210 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11.46 9,99 10,73 10,33 10.73 10,98 10,7 11,46
7 220 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 10.86 10,49 10,86 x 10.86 10,14 10,46 10,58
8 162 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10.80 9,79 x 10,47 10.47 10,8 10,27 10,56
9 222 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 10.16 10,02 8,79 10,16 10.16
10 187 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 10.13 10,13 9,49 9,22 10.13
11 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 09.83 9,54 9,07 9,83 9.83
12 176 Žilková ViktóriaŽilková Viktória
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 09.82 9,82 8,32 9,67 9.82
13 161 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 08.99 8,99 8,15 8,79 8.99
14 195 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 08.71 8,71 8,28 x 8.71
15 207 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 08.24 8,08 8,24 8,12 8.24
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 25.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 17.08 16,77 15,82 x 16.77 16,56 17,08 x
2 55 Haborák MilanHaborák Milan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15.05 13,78 10,97 14,4 14.4 14,7 15,05 x
3 18 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 15.03 13,97 14,37 14,29 14.37 14,38 15,03 14,62
4 47 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 13.28 12,73 12,55 13,28 13.28 12,98 12,43 12,58
5 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 12.80 12,04 x 12,01 12.04 12,51 12,8 12,33
6 106 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 11.85 11,85 10,62 11,61 11.85 11,4 11,1 x
7 46 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 11.69 11,69 10,58 10,91 11.69 10,9 11,49 11,28
8 27 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 11.57 11,53 11,57 11,23 11.57 10,71 11,32 x
9 85 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 10.86 10,86 10,72 x 10.86
10 50 Mistrík MichalMistrík Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 08.45 8,35 8,45 7,8 8.45
11 99 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 00.00 x x x -
Celkom 11 pretekárov

4 x 200 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:36.87 0.236
2 90 Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.00 0.393
3 40 Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:41.62 0.286
56 Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 16:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:39.83 0.226
2 14 Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:40.38 0.323
3 4 Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:42.24 0.220
4 75 Federič, Paško, Haraslin, Belluš Federič, Paško, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:47.84 0.586
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 16:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Miklóš, Špak, Kršiak, Sabo Miklóš, Špak, Kršiak, Sabo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:38.16 0.138
2 59 Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:40.68 0.346
3 116 Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:42.79 0.142
4 48 Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:46.32 0.394
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány Bellus, Beladič, Krošlák, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:36.87 0.236
2 81 Miklóš, Špak, Kršiak, Sabo Miklóš, Špak, Kršiak, Sabo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:38.16 0.138
3 120 Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa Jelínek, Nihila, Patarák, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:39.83 0.226
4 90 Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka Kutruc, Laktiš, Šimune, Ručka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.00 0.393
5 14 Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič Laca, Labuda, Halvoň, Pavlovič AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:40.38 0.323
6 59 Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser Poloha, Ďurovský, Lendvorský, Kremser ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:40.68 0.346
7 40 Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Fáber, Rojka, Borčány, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:41.62 0.286
8 4 Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Dráfi, Ostrovský, Valo, Vojtek Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:42.24 0.220
9 116 Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth Kostolný, Frajberg, Drobný, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:42.79 0.142
10 48 Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj Franko, Melicherčík, Šimek, Palaj AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 1:46.32 0.394
11 75 Federič, Paško, Haraslin, Belluš Federič, Paško, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:47.84 0.586
56 Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška Sloboda, Hrudkay, Vrťo, Straška ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.200

4 x 200 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:45.78 0.271
2 245 Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:52.22 0.420
3 140 Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.23 0.225
4 164 Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:55.18 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 15:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:55.24 0.222
2 232 Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.31 0.276
3 266 Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.95 0.287
4 216 Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:58.08 0.209
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 25.2.2018 - 15:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:51.90 0.260
2 246 Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:56.51 0.420
3 Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.74 0.300
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová Švecová, Húsková, Forster, Kovačovicová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:45.78 0.271
2 203 Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová Luptáková, Ištvánová, Kelemenová, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:51.90 0.260
3 245 Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová Rusnáková, Brachová, Kánássyová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:52.22 0.420
4 140 Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Farkas, Kusyová, Ursíny, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.23 0.225
5 164 Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Mišovičová, Janeková, Geseová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:55.18 0.244
6 182 Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Plichtová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:55.24 0.222
7 232 Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková Majdáková, Krajčovičová, Okásová, Hladíková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.31 0.276
8 246 Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik Ongáľová, Diňová, Azariová, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:56.51 0.420
9 266 Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Podhorská, Rohoňová, Morgošová, Müllerová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.95 0.287
10 216 Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Comová, Melová, Šmehílová, Paulínyová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:58.08 0.209
11 Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská Libičová, Válkyová, Frajbergová, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:01.74 0.300