<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.07 0.202
2 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.33 0.194
3 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.221
4 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.62 0.183
5 73 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 07.64 0.174
6 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.79 0.238
7 30 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.87 0.183
8 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.97 0.265
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.20 0.199
2 81 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.55 0.202
3 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.57 0.169
4 134 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.60 0.371
5 14 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.77 0.206
6 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.80 0.228
7 116 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.81 0.341
8 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.16 0.204
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.36 0.197
2 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.48 0.211
3 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55 0.191
4 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.224
5 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.74 0.206
6 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.74 0.218
7 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.79 0.184
8 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.35 0.218
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.33 0.380
2 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.188
3 40 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.64 0.255
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.73 0.210
5 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.89 0.202
6 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.96 0.402
95 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.07 0.202
2 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.20 0.199
3 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.33 0.194
3 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.33 0.380
5 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.36 0.197
6 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.48 0.211
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.221
7 81 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.55 0.202
7 110 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55 0.191
7 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.55 0.188
11 126 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.57 0.169
12 134 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.60 0.371
13 34 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.62 0.183
14 73 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 07.64 0.174
14 40 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.64 0.255
16 90 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.224
16 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.73 0.210
18 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.74 0.206
18 62 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.74 0.218
20 14 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.77 0.206
21 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.79 0.238
21 38 Hanzluvka TomášHanzluvka Tomáš 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 07.79 0.184
23 120 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.80 0.228
24 116 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.81 0.341
25 30 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.87 0.183
26 41 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.89 0.202
27 9 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.96 0.402
28 24 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 07.97 0.265
29 12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.16 0.204
30 89 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.35 0.218
95 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.00 0.189
2 120 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.17 0.186
3 56 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.29 0.175
4 109 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.30 0.201
5 108 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.38 0.229
6 60 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.49 0.190
7 39 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.55 0.228
8 101 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07.58 0.200
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.00 0.210
2 144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.38 0.331
3 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41 0.189
4 233 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.44 0.356
5 254 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.51 0.210
6 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.191
7 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.76 0.205
8 152 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.93 0.539
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.230
2 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.26 0.193
3 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32 0.264
4 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.33 0.182
5 268 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.56 0.245
6 236 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58 0.298
7 164 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.77 0.381
245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.190
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.188
2 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.34 0.201
3 232 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.34 0.268
4 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.41 0.211
5 253 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 0.273
6 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.59 0.409
7 246 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.69 0.299
8 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.90 0.253
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 25.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.07 0.203
2 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 0.194
3 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.45 0.176
4 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.50 0.200
5 154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.56 0.197
6 183 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.60 0.226
7 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.65 0.167
8 265 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72 0.236
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.188
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.00 0.210
3 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.230
4 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.07 0.203
5 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 0.194
6 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.26 0.193
7 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.32 0.264
8 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.33 0.182
9 230 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.34 0.201
9 232 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.34 0.268
11 144 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.38 0.331
12 242 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41 0.189
12 167 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.41 0.211
14 233 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.44 0.356
15 235 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.45 0.176
16 253 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 0.273
17 177 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.50 0.200
18 254 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.51 0.210
19 268 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.56 0.245
19 154 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.56 0.197
21 236 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58 0.298
22 256 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.59 0.409
23 183 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.60 0.226
24 257 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.191
25 249 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 08.65 0.167
26 246 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.69 0.299
27 265 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.72 0.236
28 136 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.76 0.205
29 164 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.77 0.381
30 182 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.90 0.253
31 152 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.93 0.539
245 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.190

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.80 0.312
2 205 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.88 0.196
3= 260 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.02 0.197
3= 158 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.02 0.370
5 202 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.24 0.251
6 182 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.27 0.358
7 204 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.29 0.267
8 160 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.37 0.510
Celkom 8 pretekárov