<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (25. 2. 2018)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.55
5 92 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.98
6 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.30
7 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:25.17
8 112 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:26.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:20.86
2 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:21.20
3 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.64
4 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.46
5 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.20
6 31 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:34.49
7 50 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ
Poznámky:
214/6
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:04.46
2 22 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:04.66
3 132 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:05.74
4 116 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.55
5 71 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:20.86
6 45 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:21.20
7 92 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.98
8 111 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.30
9 11 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.64
10 115 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:24.46
11 100 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:25.17
12 112 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:26.51
13 64 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.20
14 31 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:34.49
15 50 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:49.68
51 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 25.2.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.28
6 163 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:37.60
7 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:38.98
8 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:50.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 25.2.2018 - 14:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:34.34
2 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:35.80
3 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.25
4 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.39
5 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:46.58
6 175 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:23.31
2 217 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:23.33
3 147 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
4 194 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:32.13
5 143 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.28
6 174 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:34.34
7 250 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:35.80
8 267 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.25
9 163 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:37.60
10 184 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:38.98
11 200 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.39
12 151 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:46.58
13 270 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:50.05
14 175 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 3:04.35
172 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS