<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.91 0.198
2 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 0.217
3 56 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.05 0.180
4 119 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.11 0.468
5 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.25 0.511
6 84 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.25 0.191
7 82 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.40 0.169
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 11:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.15 0.326
2 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.43 0.233
3 79 Jurina PavolJurina Pavol 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.75 0.243
4 15 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.85 0.322
5 38 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.97 0.198
6 54 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.00 0.223
7 23 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.24 0.433
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 11:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20 0.378
2 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.52 0.198
3 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.91 0.186
4 68 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.26 0.233
5 57 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 09.30 0.223
6 78 Jurina MatúšJurina Matúš 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.44 0.480
7 25 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.67 0.432
8 292 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.95 0.433
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.2.2018 - 11:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.37 0.196
2 13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 0.267
3 69 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.68 0.259
4 127 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 08.99 0.345
5 80 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12 0.539
6 53 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.14 0.298
7 90 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.53 0.462
8 36 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.54 0.591
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.91 0.198
2 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07 0.217
3 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.15 0.326
4 102 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20 0.378
5 21 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.37 0.196
6 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.43 0.233
7 13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.50 0.267
8 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.52 0.198
9 69 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.68 0.259
10 79 Jurina PavolJurina Pavol 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.75 0.243
11 15 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.85 0.322
12 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.91 0.186
13 38 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.97 0.198
14 127 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 08.99 0.345
15 54 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.00 0.223
16 56 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.05 0.180
17 119 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.11 0.468
18 80 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.12 0.539
19 53 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.14 0.298
20 23 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.24 0.433
21 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.25 0.511
21 84 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.25 0.191
23 68 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.26 0.233
24 57 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 09.30 0.223
25 82 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.40 0.169
26 78 Jurina MatúšJurina Matúš 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 09.44 0.480
27 90 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.53 0.462
28 36 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.54 0.591
29 25 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.67 0.432
30 292 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.95 0.433

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.93 0.207
2 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.99 0.227
3 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.12 0.370
4 102 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.26 0.265
5 21 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.35 0.196
6 24 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 08.51 0.165
7 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.53 0.545
8 13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.69 0.222
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.54 0.208
2 283 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.96 0.335
3 140 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.20 0.431
4 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.24 0.216
5 259 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38 0.613
6 181 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.48 0.229
7 269 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.51 0.472
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.72 0.190
2 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.91 0.452
3 281 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.15 0.400
4 147 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.16 0.223
5 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.16 0.383
6 282 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.51 0.588
7 249 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.68 0.436
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.73 0.197
2 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.99 0.198
3 199 Blaščíková TamaraBlaščíková Tamara 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.19 0.194
4 235 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.21 0.471
5 275 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.23 0.443
6 161 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.57 0.219
7 135 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.69 0.586
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.2.2018 - 11:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.60 0.186
2 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69 0.167
3 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.96 0.298
4 146 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.03 0.197
5 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.22 0.233
6 149 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.36 0.467
7 201 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.93 0.383
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.2.2018 - 11:23) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.59 0.187
2 177 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.83 0.196
3 137 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.88 0.390
4 148 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.13 0.441
5 181 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.31 0.439
6 175 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.53 0.559
7 267 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.78 0.234
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.54 0.208
2 167 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.59 0.187
3 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.60 0.186
4 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.69 0.167
5 241 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.72 0.190
6 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.73 0.197
7 177 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.83 0.196
8 137 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.88 0.390
9 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.91 0.452
10 283 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.96 0.335
10 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.96 0.298
12 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.99 0.198
13 146 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.03 0.197
14 148 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.13 0.441
15 281 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 09.15 0.400
16 147 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.16 0.223
16 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.16 0.383
18 199 Blaščíková TamaraBlaščíková Tamara 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.19 0.194
19 140 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.20 0.431
20 235 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.21 0.471
21 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.22 0.233
22 275 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.23 0.443
23 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.24 0.216
24 181 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.31 0.439
25 149 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.36 0.467
26 259 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38 0.613
27 181 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.48 0.229
28 269 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.51 0.472
28 282 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.51 0.588
30 175 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.53 0.559
31 161 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.57 0.219
32 249 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.68 0.436
33 135 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.69 0.586
34 267 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.78 0.234
35 201 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.93 0.383

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.43 0.207
2 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.58 0.187
3 167 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.61 0.197
4 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.65 0.277
5 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.69 0.173
6 241 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.73 0.290
7 177 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.96 0.202
137 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.56 0.215
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.70 0.170
3 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.96 0.361
4 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.47 0.271
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.84 0.227
2 44 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.08 0.235
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.98 0.211
32 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ 0.371
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.10 0.285
2 74 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 21.21 0.454
3 120 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.02 0.402
4 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.02 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.02 0.435
2 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 21.59 0.303
3 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.62 0.250
4 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.99 0.616
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 13:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.94 0.548
2 83 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.03 0.234
3 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.17 0.322
116 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 21.93 0.233
2 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.32 0.198
3 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.03 0.211
4 72 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.17 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 13:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.60 0.198
2 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.04 0.495
3 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.32 0.212
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DQ 0.284
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.56 0.215
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.70 0.170
3 41 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.84 0.227
4 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.02 0.435
5 44 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.08 0.235
6 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.10 0.285
7 74 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 21.21 0.454
8 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 21.59 0.303
9 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 21.93 0.233
10 106 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.94 0.548
11 83 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.03 0.234
12 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.17 0.322
13 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.32 0.198
14 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.60 0.198
15 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.96 0.361
16 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.98 0.211
17 120 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.02 0.402
18 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.03 0.211
19 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.04 0.495
20 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.32 0.212
21 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.47 0.271
22 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.62 0.250
23 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.99 0.616
24 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.02 0.197
25 72 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.17 0.233
32 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ 0.371
116 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DQ 0.284

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.57 0.232
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.82 0.200
3 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.51 0.176
4 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.36 0.275
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.14 0.165
2 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.05 0.169
3 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.42 0.189
4 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.36 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.51 0.176
2 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.77 0.200
3 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.73 0.223
4 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.37 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 12:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.31 0.212
2 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 22.77 0.198
3 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.30 0.222
4 129 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.67 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 12:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.16 0.205
2 226 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.50 0.230
3 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.60 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.40 0.405
2 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63 0.385
3 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.41 0.238
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 12:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.62 0.183
2 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.65 0.236
3 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.56 0.208
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.57 0.232
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.82 0.200
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.14 0.165
4 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.51 0.176
5 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.77 0.200
6 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.05 0.169
7 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.16 0.205
8 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.31 0.212
9 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.40 0.405
10 226 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.50 0.230
11 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.51 0.176
12 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.62 0.183
13 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63 0.385
14 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.65 0.236
15 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.73 0.223
16 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 22.77 0.198
17 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.36 0.275
18 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.41 0.238
19 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.42 0.189
20 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.56 0.208
21 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.60 0.194
22 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.30 0.222
23 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.36 0.199
24 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.37 0.198
25 129 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.67 0.232

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:50.52
4 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:51.57
5 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:52.19
6 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:55.58
7 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:55.95
8 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:09.18
7 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Poznámky:
163.2b
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:53.96
2 288 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:54.33
3 109 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.23
4 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:58.01
5 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 1:58.81
6 29 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:58.87
7 125 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:00.28
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ
Poznámky:
163.3b
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:51.16
2 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:57.84
3 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:01.29
4 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:01.51
5 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.78
6 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:06.18
7 17 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:07.33
8 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:13.55
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:50.52
4 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:51.16
5 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:51.57
6 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:52.19
7 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:53.96
8 288 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:54.33
9 109 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.23
10 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:55.58
11 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:55.95
12 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:57.84
13 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:58.01
14 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 1:58.81
15 29 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:58.87
16 125 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:00.28
17 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:01.29
18 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:01.51
19 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.78
20 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:06.18
21 17 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:07.33
22 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:09.18
23 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:13.55
7 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:50.87
6 136 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:53.48
7 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.50
8 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:59.44
9 221 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 1:59.47
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 13:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.55
2 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:54.88
3 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.79
4 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:57.07
5 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:58.20
6 239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.72
7 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.64
8 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 13:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:55.84
2 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:58.01
3 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.37
4 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:00.42
5 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:01.72
6 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.07
7 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:04.94
8 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:07.36
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:50.87
6 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.55
7 136 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:53.48
8 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.50
9 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:54.88
10 255 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:55.84
11 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.79
12 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:57.07
13 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:58.01
14 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:58.20
15 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:59.44
16 221 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 1:59.47
17 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.37
18 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:00.42
19 239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.72
19 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:01.72
21 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.07
22 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:04.94
23 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.64
24 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:07.36
25 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:10.02

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:17.52
2 92 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 5:17.55
3 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:29.33
4 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:31.10
5 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 5:38.74
6 123 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 5:47.43
7 51 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11 6:11.45
8 47 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 6:11.62
9 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 6:49.99
10 61 Martaus MárioMartaus Mário 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 7:10.99
87 Mitaš JozefMitaš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
121 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ
20 Gargulák IvanGargulák Ivan 07 07 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 9 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:24.42
2 236 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:30.74
3 160 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:31.96
4 179 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:36.64
5 228 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 5:54.88
6 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 6:01.90
7 198 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 14 6:03.31
8 254 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 6:08.51
9 217 Bogdaňová LuciaBogdaňová Lucia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 6:12.22
10 252 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:24.24
11 192 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 6:41.38
12 189 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 7:04.78
215 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNF
212 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 DNF
Celkom 14 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.92 0.234
2 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.90 0.243
3 19 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.03 0.283
4 112 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.72 0.194
5 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.81 0.398
6 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.55 0.197
7 114 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.60 0.491
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 10:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.47 0.177
2 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 11.60 0.215
3 91 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.11 0.232
4 124 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.46 0.234
5 101 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.94 0.183
6 99 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.67 0.434
7 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.27 0.231
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 10:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.19 0.245
2 104 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.53 0.223
3 65 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.43 0.487
4 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.47 0.213
5 64 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.65 0.222
6 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.20 0.459
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.92 0.234
2 100 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.19 0.245
3 107 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.47 0.177
4 104 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.53 0.223
5 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.90 0.243
6 19 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.03 0.283
7 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 11.60 0.215
8 112 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.72 0.194
9 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.81 0.398
10 91 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.11 0.232
11 65 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.43 0.487
12 124 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.46 0.234
13 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.47 0.213
14 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.55 0.197
15 64 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.65 0.222
16 101 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.94 0.183
17 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.20 0.459
18 114 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.60 0.491
19 99 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.67 0.434
20 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.27 0.231

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.89 0.282
2 107 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.14 0.151
3 100 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.18 0.398
4 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.62 0.156
5 104 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.83 0.234
6 19 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.99 0.197
7 112 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.52 0.217
8 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 11.63 0.372
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.2.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.44 0.232
2 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.76 0.198
3 273 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.73 0.243
4 233 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.36 0.222
5 260 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.39 0.178
6 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.64 0.188
7 190 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.05 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.2.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.87 0.187
2 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.52 0.201
3 243 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.63 0.198
4 187 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.67 0.223
5 173 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.82 0.232
6 234 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.51 0.208
231 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.2.2018 - 10:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.40 0.322
2 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.209
3 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.44 0.301
4 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.71 0.182
5 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.81 0.199
6 191 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.17 0.187
7 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 13.38 0.178
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.44 0.232
2 251 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.40 0.322
3 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.209
4 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.76 0.198
5 220 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.87 0.187
6 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.44 0.301
7 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.52 0.201
8 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.71 0.182
9 273 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.73 0.243
10 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.81 0.199
11 233 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.36 0.222
12 260 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.39 0.178
13 243 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.63 0.198
14 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.64 0.188
15 187 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.67 0.223
16 173 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.82 0.232
17 191 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.17 0.187
18 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 13.38 0.178
19 190 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.05 0.209
20 234 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.51 0.208
231 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.2.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.50 0.209
2 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.26 0.196
3 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.30 0.132
4 220 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.76 0.331
5 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.36 0.387
6 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.53 0.586
7 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.55 0.316
251 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DNF 0.193
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156159161163
1= 79 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 12 150 -oooooxoxxx
1= 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 150 -oooooxoxxx
3 78 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 10 145 -oooxoxoxxx
4 90 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 140 oooooxxx
5 30 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 140 ooooxxoxxx
6 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 130 oooxxx
7= 10 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 130 ooxox-xx
7= 65 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 130 ooxoxxx
9 77 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 1 130 oxxoxxoxxx
10 95 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 2 125 ooxxx
11 18 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 125 xxooxxx
12 53 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 6 000 xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154156158
1 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 154 --ooooooooxxx
2 247 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 151 -oooooooxoxxx
3 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 151 --oooooxoxoxxx
4 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 16 148 -oooooooxxx
5 196 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 145 -ooooxoxxoxxx
6 220 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 11 145 --ooxoxoxxoxxx
7 189 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 140 -oooxooxxx
8 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 140 oooooxoxxx
9 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 7 135 -xooooxxx
10 280 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 5 135 ooxoxxooxxx
11 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 135 oooxxoxoxxx
12 276 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 3 130 ooooxxx
13= 274 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 125 oooxxx
13= 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 125 oooxxx
15 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 125 xooxxoxxx
16 278 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 1 120 ooxxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 16 501 4,945,014,925,01x4,544,94
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 463 4,454,34,634,63xx2,19
3 109 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 15 459 4,414,594,54,594,43xx
4 13 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 14 453 x4,494,34,494,16x4,53
5 74 Grúber VincentGrúber Vincent
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 6 444 x4,2644,264,444,053,99
6 44 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 440 4,174,374,264,37-4,44,12
7 41 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 429 4,224,223,854,224,11x4,29
8 117 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 7 420 3,874,174,24,24,013,923,88
9 100 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 413 3,874,034,134,13
10 15 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 1 404 x4,04x4,04
11 113 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 392 3,923,723,623,92
12 85 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 5 391 3,91x3,83,91
13 80 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 387 3,863,873,793,87
14 83 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 372 3,683,483,723,72
15 54 Záviš RichardZáviš Richard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 10 372 3,72x3,623,72
16 57 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 2 368 3,483,663,683,68
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 468 459438448459431468460
2 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 15 466 -428466466437xx
3 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 13 456 xx432432456451433
4 230 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 10 451 425434432434425442451
5 170 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 445 437445430445424436433
6 212 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 12 440 425422440440426x409
7 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 5 439 -439423439405402403
8 222 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 9 422 421417406421407422394
9 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 421 x421407421
10 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 3 416 370410416416
11 140 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 1 395 395390380395
12 175 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 395 x395371395
13 226 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 393 393387x393
14 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 393 382366393393
15 275 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 4 384 384360x384
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 10.52 9,319,9610,529,9610,1910,39,45
2 55 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský Mikuláš ACentrum voľného času Liptov...
05 05 7 09.62 8,88,878,878,879,19x9,62
3 122 Pavelica MarekPavelica Marek
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 9 09.60 xx9,69,67,877,627,73
4 69 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 6 09.50 9,58,997,279,5x9,498,6
5 124 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 5 09.16 9,019,168,859,167,18,469,02
6 66 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 3 08.55 8,128,158,528,528,557,468,46
7 53 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 08.21 xx7,297,297,328,217,32
8 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 2 07.85 7,787,617,87,87,85x7,8
9 36 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 06.11 6,11x5,656,11
46 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 159 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 14 10.01 10,01x8,98,9x9,329,64
2 163 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 12 09.72 9,69,729,379,729,699,699,04
3 141 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 08.99 8,568,998,748,998,53x8,23
4 152 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 08.30 -8,37,98,38,157,87,19
5 246 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 4 07.82 7,317,267,417,417,37,827,51
6 208 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 07.61 7,257,457,557,557,15x7,61
7 219 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 7 06.98 6,096,86,786,86,616,98x
8 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 6 06.65 6,056,655,526,656,125,355,36
9 272 Baňacká DanielleBaňacká Danielle
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 06.63 6,636,636,466,63
10 266 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 06.55 6,315,66,556,55
11 209 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 1 06.42 6,036,096,426,42
12 282 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 5 05.59 x5,595,495,59
13 197 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 3 05.15 4,744,965,155,15
14 214 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 04.74 4,294,74x4,74
Celkom 14 pretekárov

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:57.46 0.388
2 28 Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.25 0.189
3 93 Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 2:03.42 0.432
112 Bracho, Csontos, Dula, Novák Bracho, Csontos, Dula, Novák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.443
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:56.97 0.258
2 29 Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.38 0.283
3 109 Basile, Výbošťok Basile, Výbošťok AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.40 0.234
4 3 Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:10.37 0.235
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Luka, Kejmar, Bizoň, Balent Luka, Kejmar, Bizoň, Balent AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.16 0.229
2 61 Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:19.29 0.249
69 Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 DQ 0.244
53 Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 DQ 0.242
Poznámky:
163/5
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:56.97 0.258
2 107 Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:57.46 0.388
3 28 Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.25 0.189
4 29 Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.38 0.283
5 109 Basile, Výbošťok Basile, Výbošťok AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.40 0.234
6 93 Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 2:03.42 0.432
7 120 Luka, Kejmar, Bizoň, Balent Luka, Kejmar, Bizoň, Balent AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.16 0.229
8 3 Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:10.37 0.235
9 61 Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:19.29 0.249
112 Bracho, Csontos, Dula, Novák Bracho, Csontos, Dula, Novák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.443
69 Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 DQ 0.244
53 Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 DQ 0.242

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.21 0.465
2 263 Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:02.47 0.335
250 Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DQ 0.222
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:04.19 0.337
2 167 Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:06.61 0.454
3 146 Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.70 0.454
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:01.28 0.341
2 235 Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.64 0.239
3 287 Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.44 0.599
4 129 Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.61 0.544
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 14:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:08.32 0.286
2 177 Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.27 0.485
3 191 Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:11.40 0.224
4 281 Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:14.86 0.452
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 14:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
186 Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ 0.310
161 Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ 0.213
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:01.28 0.341
2 261 Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.21 0.465
3 263 Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:02.47 0.335
4 137 Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:04.19 0.337
5 235 Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.64 0.239
6 167 Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:06.61 0.454
7 208 Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:08.32 0.286
8 287 Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.44 0.599
9 146 Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.70 0.454
10 129 Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.61 0.544
11 177 Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.27 0.485
12 191 Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:11.40 0.224
13 281 Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:14.86 0.452
250 Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DQ 0.222
186 Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ 0.310
161 Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ 0.213

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:44) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová Gallová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:01.28
2 261 Kandráčová Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.21
3 263 Devaldová Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.47
4 137 Ursíny Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:04.19
5 235 Kováčová Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:05.64
6 167 Palanská Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:06.61
7 208 Baculáková Baculáková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:08.32
8 287 Miškovičová Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.44
9 146 Balázs Balázs Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:08.70
10 129 Jurovatá Jurovatá Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:10.61
11 177 Krokvicová Krokvicová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.27
12 191 Karabová Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:11.40
13 281 Žiaková Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2:14.86
186 Pápežová Pápežová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
250 Demitrová Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DQ
161 Danihelová Danihelová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DQ
Celkom 16 pretekárov