<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:50.52
4 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:51.57
5 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:52.19
6 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:55.58
7 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:55.95
8 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:09.18
7 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Poznámky:
163.2b
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:53.96
2 288 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:54.33
3 109 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.23
4 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:58.01
5 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 1:58.81
6 29 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:58.87
7 125 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:00.28
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ
Poznámky:
163.3b
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:51.16
2 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:57.84
3 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:01.29
4 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:01.51
5 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.78
6 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:06.18
7 17 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:07.33
8 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:13.55
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:47.27
2 117 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 1:48.11
3 93 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:50.52
4 67 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 1:51.16
5 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:51.57
6 35 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:52.19
7 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:53.96
8 288 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:54.33
9 109 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:55.23
10 58 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:55.58
11 49 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 1:55.95
12 42 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:57.84
13 70 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:58.01
14 118 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 1:58.81
15 29 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:58.87
16 125 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:00.28
17 43 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:01.29
18 86 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:01.51
19 81 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.78
20 73 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:06.18
21 17 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:07.33
22 105 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:09.18
23 290 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:13.55
7 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
13 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:50.87
6 136 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:53.48
7 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.50
8 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:59.44
9 221 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 1:59.47
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 13:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.55
2 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:54.88
3 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.79
4 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:57.07
5 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:58.20
6 239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.72
7 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.64
8 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 13:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:55.84
2 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:58.01
3 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.37
4 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:00.42
5 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:01.72
6 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.07
7 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:04.94
8 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:07.36
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 1:47.71
2 144 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1 1:49.22
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:49.31
4 205 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:50.78
5 166 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:50.87
6 133 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.55
7 136 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:53.48
8 176 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.50
9 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:54.88
10 255 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:55.84
11 203 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:56.79
12 285 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 1:57.07
13 213 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:58.01
14 177 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:58.20
15 139 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:59.44
16 221 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 1:59.47
17 237 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.37
18 165 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:00.42
19 239 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.72
19 261 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:01.72
21 169 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.07
22 207 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:04.94
23 240 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.64
24 229 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:07.36
25 194 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:10.02