<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:17.52
2 92 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 5:17.55
3 39 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:29.33
4 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:31.10
5 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 5:38.74
6 123 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 5:47.43
7 51 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11 6:11.45
8 47 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 6:11.62
9 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 6:49.99
10 61 Martaus MárioMartaus Mário 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 7:10.99
87 Mitaš JozefMitaš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
121 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DQ
20 Gargulák IvanGargulák Ivan 07 07 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 9 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.2.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:24.42
2 236 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:30.74
3 160 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:31.96
4 179 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:36.64
5 228 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 5:54.88
6 206 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 6:01.90
7 198 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 14 6:03.31
8 254 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 6:08.51
9 217 Bogdaňová LuciaBogdaňová Lucia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 6:12.22
10 252 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:24.24
11 192 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 6:41.38
12 189 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 7:04.78
215 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNF
212 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 DNF
Celkom 14 pretekárov