<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 24.2.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156159161163
1= 79 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 12 150 -oooooxoxxx
1= 30 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 150 -oooooxoxxx
3 78 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 10 145 -oooxoxoxxx
4 90 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 140 oooooxxx
5 30 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 140 ooooxxoxxx
6 89 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 130 oooxxx
7= 10 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 130 ooxox-xx
7= 65 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 130 ooxoxxx
9 77 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 1 130 oxxoxxoxxx
10 95 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 2 125 ooxxx
11 18 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 125 xxooxxx
12 53 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 6 000 xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 24.2.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154156158
1 242 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 154 --ooooooooxxx
2 247 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 151 -oooooooxoxxx
3 256 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 151 --oooooxoxoxxx
4 248 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 16 148 -oooooooxxx
5 196 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 145 -ooooxoxxoxxx
6 220 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 11 145 --ooxoxoxxoxxx
7 189 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 140 -oooxooxxx
8 284 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 140 oooooxoxxx
9 182 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 7 135 -xooooxxx
10 280 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 5 135 ooxoxxooxxx
11 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 135 oooxxoxoxxx
12 276 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 3 130 ooooxxx
13= 274 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 125 oooxxx
13= 180 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 2 125 oooxxx
15 129 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 125 xooxxoxxx
16 278 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 1 120 ooxxx
Celkom 16 pretekárov