<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:57.46 0.388
2 28 Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.25 0.189
3 93 Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 2:03.42 0.432
112 Bracho, Csontos, Dula, Novák Bracho, Csontos, Dula, Novák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.443
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:56.97 0.258
2 29 Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.38 0.283
3 109 Basile, Výbošťok Basile, Výbošťok AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.40 0.234
4 3 Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:10.37 0.235
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Luka, Kejmar, Bizoň, Balent Luka, Kejmar, Bizoň, Balent AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.16 0.229
2 61 Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:19.29 0.249
69 Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 DQ 0.244
53 Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 DQ 0.242
Poznámky:
163/5
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Mikula, Varhaník, Sdurka, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:56.97 0.258
2 107 Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec Šima, Tokarčík, Dzubák, Chovanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:57.46 0.388
3 28 Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Takács, Jančik, Palkó, Nyíri Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 2:00.25 0.189
4 29 Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Banetka, Dendiš, Ferianc, Šnírer Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.38 0.283
5 109 Basile, Výbošťok Basile, Výbošťok AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.40 0.234
6 93 Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček Bujdoš, Uhlár, Varady, Kudláček ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 2:03.42 0.432
7 120 Luka, Kejmar, Bizoň, Balent Luka, Kejmar, Bizoň, Balent AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.16 0.229
8 3 Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Kottlík, Houndjo, Binčík, Brezina Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:10.37 0.235
9 61 Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Kubala, Podmanický, Cyprich, Martaus Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:19.29 0.249
112 Bracho, Csontos, Dula, Novák Bracho, Csontos, Dula, Novák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.443
69 Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Kyseľ, Kohút, Uhrík, Troiak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 DQ 0.244
53 Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Demian, Hulka, Truban, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 DQ 0.242

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.21 0.465
2 263 Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:02.47 0.335
250 Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DQ 0.222
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 14:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:04.19 0.337
2 167 Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:06.61 0.454
3 146 Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.70 0.454
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 14:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:01.28 0.341
2 235 Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.64 0.239
3 287 Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.44 0.599
4 129 Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.61 0.544
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 14:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:08.32 0.286
2 177 Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.27 0.485
3 191 Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:11.40 0.224
4 281 Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:14.86 0.452
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 14:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
186 Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ 0.310
161 Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ 0.213
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová Gallová, Mnichova, Krajčovičová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:01.28 0.341
2 261 Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová Kandráčová, Lachová, Čorejová, Frajbergová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.21 0.465
3 263 Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková Devaldová, Krišková, Kundisová, Spišáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:02.47 0.335
4 137 Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Ursíny, Klučka, Žibritová, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:04.19 0.337
5 235 Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová Kováčová, Šulterová, Šimurková, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.64 0.239
6 167 Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Palanská, Flajžíková, Vašková, Koptáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:06.61 0.454
7 208 Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Baculáková, Kubošná, Jánošíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:08.32 0.286
8 287 Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Miškovičová, Árendáš, Tancerová, Wágnerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:08.44 0.599
9 146 Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Balázs, Kulcsárová, Pelegrinová, Hutkaiová Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 2:08.70 0.454
10 129 Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Jurovatá, Slezáková, Jursová, Grígelová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.61 0.544
11 177 Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick Krokvicová, Gašpárková, Fáberová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.27 0.485
12 191 Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Karabová, Rolincová, Grňová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:11.40 0.224
13 281 Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová Žiaková, Hlavatá, Berešíková, Haľamová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:14.86 0.452
250 Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Demitrová, Čudaiová, Zavřelová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DQ 0.222
186 Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová Pápežová, Holeková, Bátoryová, Repáčová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ 0.310
161 Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Danihelová, Chovancová, Ravasová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ 0.213

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 24.2.2018 - 14:44) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Gallová Gallová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:01.28
2 261 Kandráčová Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.21
3 263 Devaldová Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.47
4 137 Ursíny Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:04.19
5 235 Kováčová Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:05.64
6 167 Palanská Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:06.61
7 208 Baculáková Baculáková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:08.32
8 287 Miškovičová Miškovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.44
9 146 Balázs Balázs Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:08.70
10 129 Jurovatá Jurovatá Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:10.61
11 177 Krokvicová Krokvicová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.27
12 191 Karabová Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:11.40
13 281 Žiaková Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2:14.86
186 Pápežová Pápežová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DQ
250 Demitrová Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DQ
161 Danihelová Danihelová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DQ
Celkom 16 pretekárov