<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (24. 2. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.56 0.215
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.70 0.170
3 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.96 0.361
4 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.47 0.271
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.84 0.227
2 44 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.08 0.235
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.98 0.211
32 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ 0.371
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.10 0.285
2 74 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 21.21 0.454
3 120 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.02 0.402
4 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.02 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.02 0.435
2 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 21.59 0.303
3 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.62 0.250
4 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.99 0.616
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 13:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.94 0.548
2 83 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.03 0.234
3 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.17 0.322
116 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 21.93 0.233
2 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.32 0.198
3 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.03 0.211
4 72 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.17 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 13:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.60 0.198
2 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.04 0.495
3 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.32 0.212
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DQ 0.284
Poznámky:
163/3b
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.56 0.215
2 108 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.70 0.170
3 41 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 20.84 0.227
4 28 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.02 0.435
5 44 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.08 0.235
6 30 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.10 0.285
7 74 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 21.21 0.454
8 103 Knapec AndrejKnapec Andrej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 21.59 0.303
9 94 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 21.93 0.233
10 106 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.94 0.548
11 83 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.03 0.234
12 61 Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.17 0.322
13 22 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.32 0.198
14 18 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.60 0.198
15 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.96 0.361
16 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.98 0.211
17 120 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.02 0.402
18 85 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.03 0.211
19 63 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.04 0.495
20 31 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.32 0.212
21 33 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.47 0.271
22 60 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.62 0.250
23 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.99 0.616
24 59 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 24.02 0.197
25 72 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.17 0.233
32 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ 0.371
116 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
75 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DQ 0.284

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.2.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.57 0.232
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.82 0.200
3 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.51 0.176
4 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.36 0.275
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.2.2018 - 12:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.14 0.165
2 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.05 0.169
3 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.42 0.189
4 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.36 0.199
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 24.2.2018 - 12:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.51 0.176
2 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.77 0.200
3 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.73 0.223
4 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.37 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 24.2.2018 - 12:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.31 0.212
2 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 22.77 0.198
3 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.30 0.222
4 129 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.67 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 24.2.2018 - 12:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.16 0.205
2 226 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.50 0.230
3 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.60 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 24.2.2018 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.40 0.405
2 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63 0.385
3 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.41 0.238
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 24.2.2018 - 12:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.62 0.183
2 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.65 0.236
3 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.56 0.208
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.57 0.232
2 138 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.82 0.200
3 227 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.14 0.165
4 248 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.51 0.176
5 224 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.77 0.200
6 202 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.05 0.169
7 287 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.16 0.205
8 218 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.31 0.212
9 158 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.40 0.405
10 226 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.50 0.230
11 286 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 22.51 0.176
12 268 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.62 0.183
13 222 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63 0.385
14 265 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.65 0.236
15 263 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.73 0.223
16 200 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 22.77 0.198
17 128 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.36 0.275
18 143 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.41 0.238
19 148 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.42 0.189
20 155 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.56 0.208
21 145 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.60 0.194
22 153 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.30 0.222
23 271 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.36 0.199
24 142 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.37 0.198
25 129 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.67 0.232