<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.70 0.180
2 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.01 0.169
3 104 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.13 0.280
4 21 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.33 0.210
5 64 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.38 0.192
6 48 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.169
7 81 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.53 0.175
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.79 0.204
2 66 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.03 0.167
3 158 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.13 0.212
4 82 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.35 0.215
5 50 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.47 0.234
6 49 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.58 0.220
84 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:49) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91 0.169
2 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 06.95 0.173
3 135 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.211
4 106 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.36 0.189
5 163 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.43 0.182
6 67 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.56 0.178
7 62 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.57 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 15:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 06.93 0.168
2 152 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.05 0.198
3 76 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.28 0.195
4 107 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.29 0.208
5 27 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.35 0.180
6 113 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 07.42 0.234
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 17.2.2018 - 15:53) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.93 0.169
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.21 0.370
3 47 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.26 0.220
4 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.30 0.222
5 45 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.48 0.225
6 144 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.58 0.218
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.70 0.180
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.79 0.204
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91 0.169
4 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 06.93 0.168
4 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.93 0.169
6 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 06.95 0.173
7 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.01 0.169
8 66 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.03 0.167
9 152 Turčáni RomanTurčáni Roman 900328 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.05 0.198
10 104 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.13 0.280
10 158 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.13 0.212
12 135 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.211
13 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.21 0.370
14 47 Lánik MatejLánik Matej 990728 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.26 0.220
15 76 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.28 0.195
16 107 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.29 0.208
17 31 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.30 0.222
18 21 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.33 0.210
19 82 Kuľha JakubKuľha Jakub 990425 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.35 0.215
19 27 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.35 0.180
21 106 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.36 0.189
22 64 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.38 0.192
23 113 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 07.42 0.234
24 163 Rosenberg MatejRosenberg Matej 000121 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.43 0.182
25 50 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.47 0.234
26 48 Nguyen MichalNguyen Michal 000529 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.169
26 45 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.48 0.225
28 81 Bolcár AndrejBolcár Andrej 980903 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.53 0.175
29 67 Fraňo DenisFraňo Denis 990830 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.56 0.178
30 62 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.57 0.219
31 49 Tokoš MartinTokoš Martin 001219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.58 0.220
31 144 Dudáš AdamDudáš Adam 010516 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.58 0.218
84 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.65 0.214
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.68 0.196
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 06.89 0.179
4 66 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.90 0.105
5 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 06.92 0.135
6 118 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 06.94 0.186
7 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 06.95 0.183
8 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.16 0.168
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.66 0.188
2 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.93 0.195
3 196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.02 0.235
4 200 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.174
5 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.40 0.191
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.78 0.323
2 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86 0.219
3 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.04 0.196
4 241 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54 0.204
5 257 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.61 0.396
6 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71 0.208
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.208
2 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.91 0.202
3 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.97 0.242
4 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.24 0.214
5 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.344
6 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.72 0.253
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.66 0.188
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.78 0.323
3 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.208
4 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86 0.219
5 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.91 0.202
6 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.93 0.195
7 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.97 0.242
8 196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.02 0.235
9 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.04 0.196
10 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.24 0.214
11 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.344
12 200 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.174
13 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.40 0.191
14 241 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54 0.204
15 257 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 980914 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.61 0.396
16 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71 0.208
17 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.72 0.253

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60 0.356
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.68 0.201
3 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.84 0.209
4 317 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.89 0.298
5 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.91 0.244
6 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.92 0.553
7 196 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.03 0.239
8 195 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.04 0.264
Celkom 8 pretekárov