<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

Skok do výšky - Muži (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 63 Bubeník MatúšBubeník Matúš 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 224
1= 28 Rivera EdgarRivera Edgar 91 91 MexicoMexico 224
3 11 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 218

Skok do výšky - Ženy (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 185 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 180
2 201 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 177
3 245 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 165

Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 54 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 460
2 114 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 450
3 18 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 420

Skok o žrdi - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 261 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 320
2 171 Beláňová JanaBeláňová Jana 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 310
3 166 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 310

Skok do diaľky - Muži (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 728
2 114 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 678
3 12 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 664

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 632
2 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 602
3 243 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 580

Trojskok - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.67
2 23 Toth AttilaToth Attila 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.35
3 121 Bisaha DanielBisaha Daniel 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14.21

Trojskok - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.55
2 260 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.05
3 326 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.52

Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 321 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14.76
2 193 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.67
3 226 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.09

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.50
2 101 Löbb RobertLöbb Robert 88 88 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.92
3 96 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.64