<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

60 m - Muži (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 06.65 0.214
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.68 0.196
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.89 0.179

60 m - Ženy (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.60 0.356
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.68 0.201
3 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.84 0.209

200 m - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.59 0.259
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.06 0.243
3 12 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.43 0.175

200 m - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.87 0.219
2 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.29 0.327
3 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24.59 0.400

400 m - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 13 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.91 0.199
2 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 49.82 0.263
3 122 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.93 0.256

400 m - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 55.87 0.390
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 58.37 0.250
3 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.53 0.246

800 m - Muži (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.53

800 m - Ženy (nedeľa, 18.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.61

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (sobota, 17.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.38 0.211
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.48 0.200
3 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.61 0.184