<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.70 0.180
2 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.01 0.169
3 104 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.13 0.280
4 21 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.33 0.210
5 64 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.38 0.192
6 48 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.169
7 81 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.53 0.175
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.79 0.204
2 66 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.03 0.167
3 158 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.13 0.212
4 82 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.35 0.215
5 50 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.47 0.234
6 49 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.58 0.220
84 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91 0.169
2 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 06.95 0.173
3 135 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.211
4 106 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.36 0.189
5 163 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.43 0.182
6 67 Fraňo DenisFraňo Denis 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.56 0.178
7 62 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.57 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 15:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 06.93 0.168
2 152 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.05 0.198
3 76 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.28 0.195
4 107 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.29 0.208
5 27 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.35 0.180
6 113 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 07.42 0.234
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 17.2.2018 - 15:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.93 0.169
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.21 0.370
3 47 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.26 0.220
4 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.30 0.222
5 45 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.48 0.225
6 144 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.58 0.218
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.70 0.180
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.79 0.204
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.91 0.169
4 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 06.93 0.168
4 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.93 0.169
6 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 06.95 0.173
7 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.01 0.169
8 66 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.03 0.167
9 152 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.05 0.198
10 104 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.13 0.280
10 158 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.13 0.212
12 135 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.211
13 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.21 0.370
14 47 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.26 0.220
15 76 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.28 0.195
16 107 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.29 0.208
17 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.30 0.222
18 21 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.33 0.210
19 82 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.35 0.215
19 27 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.35 0.180
21 106 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.36 0.189
22 64 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.38 0.192
23 113 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7 07.42 0.234
24 163 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.43 0.182
25 50 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.47 0.234
26 48 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.169
26 45 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.48 0.225
28 81 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 07.53 0.175
29 67 Fraňo DenisFraňo Denis 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.56 0.178
30 62 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.57 0.219
31 49 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.58 0.220
31 144 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.58 0.218
84 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 06.65 0.214
2 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.68 0.196
3 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 06.89 0.179
4 66 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.90 0.105
5 105 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 06.92 0.135
6 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 06.94 0.186
7 138 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 06.95 0.183
8 83 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.16 0.168
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.66 0.188
2 317 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.93 0.195
3 196 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.02 0.235
4 200 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.174
5 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.40 0.191
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.78 0.323
2 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86 0.219
3 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.04 0.196
4 241 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54 0.204
5 257 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.61 0.396
6 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71 0.208
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 15:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.208
2 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.91 0.202
3 195 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.97 0.242
4 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.24 0.214
5 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.344
6 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.72 0.253
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.66 0.188
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.78 0.323
3 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 0.208
4 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86 0.219
5 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.91 0.202
6 317 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.93 0.195
7 195 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.97 0.242
8 196 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.02 0.235
9 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.04 0.196
10 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.24 0.214
11 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.36 0.344
12 200 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.38 0.174
13 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.40 0.191
14 241 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.54 0.204
15 257 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.61 0.396
16 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.71 0.208
17 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.72 0.253

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60 0.356
2 328 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.68 0.201
3 180 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.84 0.209
4 317 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.89 0.298
5 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.91 0.244
6 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.92 0.553
7 196 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.03 0.239
8 195 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.04 0.264
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.07 0.266
2 46 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.58 0.288
3 144 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.88 0.264
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.49 0.247
2 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.28 0.341
87 Surgač MichalSurgač Michal 95 95 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 18.2.2018 - 14:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 22.53 0.269
2 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.23 0.215
3 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.89 0.383
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 18.2.2018 - 14:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.50 0.265
2 117 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.46 0.241
69 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.445
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 18.2.2018 - 14:28) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.66 0.213
2 86 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.19 0.293
3 150 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.73 0.184
137 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 18.2.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.10 0.256
2 131 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.62 0.222
3 34 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.73 0.486
65 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.07 0.266
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.49 0.247
3 12 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.50 0.265
4 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 22.53 0.269
5 46 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.58 0.288
6 154 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.66 0.213
7 158 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.10 0.256
8 86 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.19 0.293
9 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.23 0.215
10 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.28 0.341
11 131 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.62 0.222
12 144 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.88 0.264
13 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.89 0.383
14 117 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.46 0.241
15 150 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.73 0.184
15 34 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.73 0.486
87 Surgač MichalSurgač Michal 95 95 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
69 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.445
137 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
65 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.59 0.259
2 74 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.06 0.243
3 12 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.43 0.175
4 118 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.80 0.214
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.15 0.249
2 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.58 0.241
3 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.96 0.556
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.58 0.329
2 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.66 0.251
3 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.17 0.233
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 18.2.2018 - 14:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.64 0.275
2 274 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.32 0.614
3 320 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.97 0.193
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 18.2.2018 - 14:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.06 0.250
2 195 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.25 0.266
3 182 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.00 0.461
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 18.2.2018 - 14:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.28 0.277
2 235 Malková MichaelaMalková Michaela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.43 0.339
196 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 18.2.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.04 0.323
2 239 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.16 0.354
3 217 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.53 0.415
325 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 18.2.2018 - 14:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.59 0.254
2 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.92 0.249
3 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.06 0.190
4 200 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.26 0.198
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.15 0.249
2 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.58 0.329
3 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.64 0.275
4 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.58 0.241
5 207 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.66 0.251
6 317 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.06 0.250
7 195 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.25 0.266
8 264 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.28 0.277
9 274 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.32 0.614
10 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.04 0.323
11 239 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.16 0.354
12 217 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.53 0.415
13 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.59 0.254
14 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.92 0.249
15 190 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.06 0.190
16 200 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 28.26 0.198
17 235 Malková MichaelaMalková Michaela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.43 0.339
18 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.96 0.556
19 320 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.97 0.193
20 233 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.17 0.233
21 182 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.00 0.461
196 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
325 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.87 0.219
2 192 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.29 0.327
3 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.59 0.400
4 206 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.95 0.193
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.78 0.213
2 27 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.28 0.257
3 120 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:55.71 0.250
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 17:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.47 0.228
2 147 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.62 0.218
3 124 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.63 0.230
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 17:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.04 0.266
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.68 0.262
3 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.89 0.302
4 150 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.48 0.287
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 17:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.85 0.268
2 132 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.11 0.265
3 3 Hollý PeterHollý Peter 91 91 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.60 0.258
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (so, 17.2.2018 - 17:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.71 0.213
2 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.42 0.439
3 142 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:54.92 0.396
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (so, 17.2.2018 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:51.07 0.290
2 65 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.25 0.349
3 34 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:54.82 0.204
4 14 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.87 0.448
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (so, 17.2.2018 - 17:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:57.42 0.255
2 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 0:58.98 0.471
3 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.93 0.284
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.04 0.266
2 122 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.47 0.228
3 147 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.62 0.218
4 13 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.78 0.213
5 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:51.07 0.290
6 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.68 0.262
7 68 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.85 0.268
8 19 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.89 0.302
9 27 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.28 0.257
10 131 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.71 0.213
11 132 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.11 0.265
12 65 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.25 0.349
13 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.42 0.439
14 150 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:53.48 0.287
15 3 Hollý PeterHollý Peter 91 91 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:54.60 0.258
16 124 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.63 0.230
17 34 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:54.82 0.204
18 142 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:54.92 0.396
19 120 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:55.71 0.250
20 14 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.87 0.448
21 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 0:57.42 0.255
22 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 0:58.98 0.471
23 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:01.93 0.284

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:48.91 0.199
2 133 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.82 0.263
3 122 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:49.93 0.256
4 147 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:50.49 0.215
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.63 0.259
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.79 0.577
3 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:02.05 0.277
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 16:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:59.18 0.240
2 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.52 0.290
3 318 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.40 0.240
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 17.2.2018 - 16:54) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:00.74 0.325
2 211 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.21 0.237
3 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.12 0.187
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (so, 17.2.2018 - 16:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.96 0.362
2 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:02.71 0.255
3 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:03.33 0.346
4 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.66 0.262
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.63 0.259
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.79 0.577
3 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:59.18 0.240
4 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.52 0.290
5 271 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.96 0.362
6 265 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:00.74 0.325
7 211 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.21 0.237
8 266 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:02.05 0.277
9 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:02.71 0.255
10 168 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.12 0.187
11 191 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:03.33 0.346
12 318 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.40 0.240
13 323 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:05.66 0.262

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.2.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.87 0.390
2 230 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.37 0.250
3 189 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:58.53 0.246
4 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:58.72 0.229
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 5 2:00.59
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 15:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.88
2 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:03.90
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:04.67
4 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:04.81
5 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:04.82
6 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:07.08
7 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.34
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 18.2.2018 - 15:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:11.19
2 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:12.65
3 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.02
4 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:13.18
5 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:15.54
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.58
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 5 2:00.59
8 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.88
9 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:03.90
10 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:04.67
11 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:04.81
12 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:04.82
13 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:07.08
14 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.34
15 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:11.19
16 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:12.65
17 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.02
18 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:13.18
19 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:15.54
20 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.58
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 DNS
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

800 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 15:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 8 2:00.59
8 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.88
9 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:03.90
10 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 11 2:04.67
11 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:04.81
12 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:04.82
13 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14 2:07.08
14 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 15 2:08.34
15 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 16 2:11.19
16 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:12.65
17 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:13.02
18 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19 2:13.18
19 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20 2:15.54
20 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 2:25.58
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 23 DNS
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 DNS
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 DNS
Celkom 23 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.61
4 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:24.48
5 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:25.09
6 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:26.60
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ
Poznámky:
214/6c
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.01
2 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.87
3 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:29.64
4 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:29.81
5 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:45.92
6 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:46.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.61
4 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.01
5 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:24.48
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:25.09
7 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:26.60
8 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.87
9 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:29.64
10 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:29.81
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:45.92
12 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:46.06
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ

800 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 14:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.61
4 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.01
5 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:24.48
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:25.09
7 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:26.60
8 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:28.87
9 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.64
10 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:29.81
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:45.92
12 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:46.06
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... DQ
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:02.86
2 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:03.07
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:03.64
4 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:03.94
5 112 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 4:06.39
6 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:08.75
7 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 4:22.56
8 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:40.69
9 108 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 4:52.25
10 88 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 4:53.02
11 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 4:58.34
12 43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 4:59.04
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:37.21
2 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:44.90
3 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:47.74
4 276 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:58.84
5 227 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 12 5:01.61
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 5:05.76
7 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 5:10.34
8 183 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 5:17.79
9 167 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:20.61
10 173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:23.02
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 5:44.32
237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 13 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 09:16.84
11 136 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.84
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNF
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 13 09:20.48
2 30 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:38.77
3 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 09:45.28
4 70 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10:01.52
5 42 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:32.96
6 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 10:36.94
7 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10:57.29
8 38 Gregor MichalGregor Michal 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:34.15
9 41 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 11:45.14
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
90 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DQ
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 13 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 09:16.84
11 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 13 09:20.48
12 136 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.84
13 30 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:38.77
14 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 09:45.28
15 70 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10:01.52
16 42 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:32.96
17 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 10:36.94
18 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10:57.29
19 38 Gregor MichalGregor Michal 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:34.15
20 41 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 11:45.14
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNF
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 DNF
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
90 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DQ

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:01.22
2 277 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 10:01.92
3 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 10:18.84
4 186 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:31.34
5 258 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:35.77
6 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10:43.09
7 219 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 10:59.90
8 221 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 11:07.94
9 170 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11:49.34
10 167 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 11:54.14
11 176 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 12:29.81
263 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNF
173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DQ
Poznámky:
163/3B
Celkom 13 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.29 0.180
2 21 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.40 0.203
3 114 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.45 0.160
4 111 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.63 0.193
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 08.85 0.205
6 98 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.12 0.192
7 77 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09.15 0.261
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 17.2.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.25 0.198
2 21 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36 0.229
3 114 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.65 0.184
4 111 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.73 0.261
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.83 0.205
6 98 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.15 0.204
7 77 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.241
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.25 0.198
2 21 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36 0.229
3 114 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.65 0.184
4 111 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.73 0.261
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 08.83 0.205
6 98 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.15 0.204
7 77 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.18 0.241

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 16:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.47 0.202
2 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.48 0.149
228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
187 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.395
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.2.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.63 0.209
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.68 0.326
3 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.75 0.144
4 222 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.28 0.526
5 217 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.57 0.384
6 209 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.74 0.193
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.2.2018 - 15:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.77 0.214
2 213 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.92 0.345
3 228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.19 0.327
4 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.61 0.365
187 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.221
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.63 0.209
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.68 0.326
3 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.75 0.144
4 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.77 0.214
5 213 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.92 0.345
6 228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.19 0.327
7 222 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.28 0.526
8 217 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.57 0.384
9 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.61 0.365
10 209 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.74 0.193
187 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.221

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.2.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.38 0.211
2 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.48 0.200
3 194 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.61 0.184
4 197 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.84 0.173
5 213 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.90 0.190
6 228 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.08 0.220
7 222 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.27 0.222
8 217 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.42 0.359
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 17.2.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200205210214218221224226228230232
1= 63 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 7 224 ------ooooo---xxx
1= 28 Rivera EdgarRivera Edgar
MexicoMexico
91 91 8 224 ------ooo-o---xxx
3 11 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 6 218 ----oxoooxoxxx
4 116 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 4 205 --oooxoxxx
5 26 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 5 205 -oooxoxxoxxx
6 85 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 3 195 -oooxxx
7 134 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 1 185 -xoxxx
89 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 2 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 17.2.2018 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165169173177180184
1 185 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 5 180 ----ooxooxxx
2 201 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 6 177 -o-ooxooxxx
3 245 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 4 165 -ooxoxxx
4 229 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 2 165 -ooxxoxxx
5 250 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 3 160 -ooxxx
6 234 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 155 ooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440450460490
1 54 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 13 460 -----ooooxxx
2 114 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 6 450 ----ooxooxxx
3 18 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 12 420 ---ooxoxxx
4 157 Sečkár MichalSečkár Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
97 97 10 420 --oooxxoxxx
5= 17 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 8 400 --oooxxx
5= 51 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 11 400 ---ooxxx
7 16 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 9 400 ---xooxxx
8 155 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
00 00 7 400 --xooxoxxx
9 72 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 5 380 --ooxxx
10 71 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 360 oxxoxoxxx
11 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 2 340 xoxoxxx
25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 4 NM xxx
156 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 NM --xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320340
1 261 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
93 93 8 320 -----xooxxoxxx
2 171 Beláňová JanaBeláňová Jana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 5 310 --oo-ooxxx
3 166 Ošková RomanaOšková Romana
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
99 99 7 310 --oooxoxxoxxx
4 255 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 6 280 -ooxxoxxx
5= 262 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 2 260 -ooxxx
5= 267 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 260 -ooxxx
7 270 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 4 260 xxoxooxxx
8 216 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 000 xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 17.2.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 13 728 xx728728-xx
2 114 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 9 678 661620x661xx678
3 12 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 11 664 644641x644638653664
4 23 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 8 662 603x621621641655662
5 84 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 12 659 659x475659xx658
6 78 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10 646 592598608608xx646
7 151 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 644 x623432623621644638
8 52 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 2 585 583xx583x585x
9 18 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 5 577 571577544577
10 95 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 549 549547547549
11 127 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 428 428400386428
12 24 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 7 373 373xx373
53 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 3 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 17.2.2018 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 272 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
88 88 7 632 610632621632-463512
2 198 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 6 602 x593x593xx602
3 243 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 5 580 565580569580570xx
4 208 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 541 533x535535541x512
5 242 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 524 524487488524484386x
6 169 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 518 493518510518517xx
7 166 Ošková RomanaOšková Romana
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
99 99 1 482 482x445482461460x
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 7 15.67 15,2515,4015,6715,67---
2 23 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 6 14.35 13,89x13,7213,8913,8913,9714,35
3 121 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 5 14.21 13,44x13,8713,8713,9713,9614,21
4 52 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 13.27 x13,1311,6013,1313,1112,9713,27
5 149 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 2 12.61 12,1412,3312,3612,3612,6112,0812,22
6 115 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 3 12.56 x12,56x12,56x-x
7 95 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 11.83 x11,64x11,64x11,8311,77
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 3 12.55 xx12,5512,55---
2 260 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 2 12.05 11,9311,9211,9211,9312,0512,0212,00
3 326 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 11.52 x11,3511,5211,5211,49x11,52
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 18.2.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 321 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 7 14.76 14,0814,3414,7614,7614,4713,6114,25
2 193 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 8 14.67 12,7313,6014,0614,0614,49x14,67
3 226 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 5 12.09 11,5911,6111,8011,8011,39x12,09
4 177 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 6 11.60 10,8810,6511,6011,6011,4911,3511,59
5 210 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 11.25 x11,25x11,2510,2210,54x
6 223 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 2 09.71 09,06xx09,0608,8309,71x
259 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 4 DNS ---0---
218 Manojlovič MarínaManojlovič Marína
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
81 81 1 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 18.2.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 92 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 6 16.50 16,2816,0515,9716,2816,3916,5016,05
2 101 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 7 15.92 14,3915,4215,9215,9215,8215,56x
3 96 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 8 15.64 15,64x15,3815,64xx15,15
4 141 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 5 15.25 14,7714,8614,9614,96x15,1215,25
5 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 4 15.07 14,8615,07x15,07x14,9415,07
6 93 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 3 13.35 12,2613,02x13,0213,35x12,94
7 97 Bučko PatrikBučko Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 2 13.20 12,7113,0613,0813,08x12,7213,20
8 153 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 1 12.19 11,3611,7712,1912,19xxx
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Glodžák, Straška, Fraňo, Blaha Glodžák, Straška, Fraňo, Blaha ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:36.55 0.172
2 106 Rigo, Puchovský, Schnek, Brath Rigo, Puchovský, Schnek, Brath ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:36.69 0.247
3 128 Frajberg, Ďurdina, Krošlák, Cidorík Frajberg, Ďurdina, Krošlák, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:36.79 0.233
74 Marček, Ďubašák, Fendek, Buvala Marček, Ďubašák, Fendek, Buvala ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.235
Celkom 4 pretekári

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.2.2018 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:41.64 0.583
2 265 Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:45.82 0.266
206 Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.203
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 17.2.2018 - 18:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:50.08 0.410
2 183 Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.64 0.345
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová Tomková, Lajčáková, Kuštárová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:41.64 0.583
2 265 Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová Kubaščíková, Zápotočná, Markovičová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:45.82 0.266
3 232 Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová Hladíková, Malková, Svrčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:50.08 0.410
4 183 Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Štrpková, Trnková, Malatinská, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.64 0.345
206 Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNF 0.203

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
132 Martinec, Lúža, Pavelka, Cidorík Martinec, Lúža, Pavelka, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:30.22 0.553
147 Koch, Jablokov, Bujna, Drozda Koch, Jablokov, Bujna, Drozda AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:22.88 0.189
19 Schneidgen, Danáč, Šiko, Talán Schneidgen, Danáč, Šiko, Talán AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:23.09 0.361
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Takácsová, Nováková, Švecová, Ledecká Takácsová, Nováková, Švecová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:56.59 0.252
2 265 Kubaščíková, Zápotočná, Šimlovičová, Žilková Kubaščíková, Zápotočná, Šimlovičová, Žilková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:00.59 0.280
237 Naňová, Matejíčková, Cidoríková, Bučičová Naňová, Matejíčková, Cidoríková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ -0.350
Poznámky:
162/8
Celkom 3 pretekári