<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:02.86
2 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:03.07
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:03.64
4 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:03.94
5 112 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 4:06.39
6 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:08.75
7 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 4:22.56
8 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:40.69
9 108 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 4:52.25
10 88 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 4:53.02
11 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 4:58.34
12 43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 4:59.04
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.2.2018 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:37.21
2 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:44.90
3 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:47.74
4 276 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:58.84
5 227 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 12 5:01.61
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 5:05.76
7 224 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 5:10.34
8 183 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 5:17.79
9 167 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:20.61
10 173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 5:23.02
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 5:44.32
237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 12 pretekárov