<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

3000 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 13 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 09:16.84
11 136 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.84
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNF
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 13 09:20.48
2 30 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:38.77
3 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 09:45.28
4 70 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10:01.52
5 42 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:32.96
6 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 10:36.94
7 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10:57.29
8 38 Gregor MichalGregor Michal 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:34.15
9 41 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 11:45.14
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
90 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DQ
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 13 08:40.74
2 129 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08:42.38
3 102 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08:45.92
4 94 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08:48.84
5 75 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08:49.06
6 55 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08:52.07
7 59 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09:01.77
8 29 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:07.42
9 37 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 09:15.57
10 159 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 09:16.84
11 91 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 13 09:20.48
12 136 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09:32.84
13 30 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 09:38.77
14 148 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 09:45.28
15 70 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10:01.52
16 42 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:32.96
17 35 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 10:36.94
18 44 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10:57.29
19 38 Gregor MichalGregor Michal 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 11:34.15
20 41 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 11:45.14
40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNF
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 DNF
36 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DQ
79 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ
90 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DQ

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 18.2.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:01.22
2 277 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 10:01.92
3 199 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 10:18.84
4 186 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:31.34
5 258 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:35.77
6 202 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10:43.09
7 219 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 10:59.90
8 221 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 11:07.94
9 170 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11:49.34
10 167 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 11:54.14
11 176 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 12:29.81
263 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNF
173 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DQ
Poznámky:
163/3B
Celkom 13 pretekárov