<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (17. - 18. 2. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 5 2:00.59
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 15:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.88
2 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:03.90
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:04.67
4 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:04.81
5 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:04.82
6 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:07.08
7 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.34
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 18.2.2018 - 15:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:11.19
2 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:12.65
3 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.02
4 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:13.18
5 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:15.54
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.58
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 5 2:00.59
8 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.88
9 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:03.90
10 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 2:04.67
11 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:04.81
12 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:04.82
13 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:07.08
14 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.34
15 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:11.19
16 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:12.65
17 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.02
18 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:13.18
19 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:15.54
20 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:25.58
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 DNS
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

800 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 15:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.45
2 146 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:57.19
3 160 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:58.53
4 123 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.64
5 20 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:58.85
6 145 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:00.05
7 61 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 8 2:00.59
8 164 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:03.88
9 119 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:03.90
10 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 11 2:04.67
11 161 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:04.81
12 99 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:04.82
13 165 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14 2:07.08
14 40 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 15 2:08.34
15 33 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 16 2:11.19
16 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17 2:12.65
17 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:13.02
18 73 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19 2:13.18
19 39 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20 2:15.54
20 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 2:25.58
43 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 23 DNS
56 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 DNS
6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 DNS
Celkom 23 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 18.2.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.61
4 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:24.48
5 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:25.09
6 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:26.60
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ
Poznámky:
214/6c
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.2.2018 - 14:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.01
2 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.87
3 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:29.64
4 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:29.81
5 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:45.92
6 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:46.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:22.61
4 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.01
5 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:24.48
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:25.09
7 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:26.60
8 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.87
9 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:29.64
10 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:29.81
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:45.92
12 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:46.06
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DQ

800 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 18.2.2018 - 14:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 237 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
2 212 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:21.61
3 268 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.61
4 236 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.01
5 203 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:24.48
6 269 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:25.09
7 220 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:26.60
8 231 Csóková EnikőCsóková Enikő 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:28.87
9 178 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.64
10 215 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:29.81
11 175 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:45.92
12 174 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:46.06
225 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... DQ
Celkom 13 pretekárov