<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.38
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.64
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.84
4 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.94
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.62
2 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.54
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.13
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.24
3 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.51
4 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.69
5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 13.54
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 12.03
2 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 12.91
3 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.34
4 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 13.63
5 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.93
2 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.59
3 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.53
Celkom 3 pretekári