<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

1500 m - Mladší žiaci

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 5:32.53
2 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 5:42.56
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 5:45.83
4 Tavačiak TimotejTavačiak Timotej 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 5:55.35
5 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 6:10.15
6 Hadžega PatrikHadžega Patrik 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 6:18.89
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 6:36.35
8 Jelenský MatúšJelenský Matúš 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 6:40.19
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 5:50.91
2 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 5:52.83
3 Ňanova SofiaŇanova Sofia 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 5:55.25
4 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 5:57.05
5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 6:17.57
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 6:17.58
7 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 6:18.31
8 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 6:21.51
9 Prílepková EmaPrílepková Ema 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 6:24.23
10 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:00.35
Bodoríková SimonaBodoríková Simona 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 DNS
Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 DNF
Celkom 12 pretekárov