<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:54.45
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:58.55
3 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6:30.57
4 Ruček JurajRuček Juraj 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 7:15.42
5 Levický PeterLevický Peter 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:19.38
6 Šlesár MatejŠlesár Matej 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8:10.27
Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DQ
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:45.23
2 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:15.53
3 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:28.69
4 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5:51.13
5 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:52.19
6 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:53.73
7 Potančoková SofiaPotančoková Sofia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54.47
8 Beňová MiaBeňová Mia 05 05 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:03.38
9 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6:04.35
10 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6:30.17
11 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6:41.25
12 Cigániková NinaCigániková Nina 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:56.13
13 Čipková BiankaČipková Bianka 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6:57.85
14 Kliačiková DarinaKliačiková Darina 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6:59.51
15 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6:59.95
16 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7:03.97
17 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7:10.55
18 Bokorová AlexandraBokorová Alexandra 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:23.37
19 Zatrochová SofiaZatrochová Sofia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:32.79
20 Foťková SarahFoťková Sarah 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7:34.09
21 Gajdošová LijaGajdošová Lija 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7:49.45
Házyová KristínaHázyová Kristína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DQ
Martausová LuciaMartausová Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DQ
Osrmanová PetraOsrmanová Petra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DQ
Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DQ
Celkom 25 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:20.20
2 Libiak SamuelLibiak Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:21.20
3 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:24.20
4 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:25.34
5 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:07.00
6 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:08.10
7 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:25.40
8 Donoval ViliamDonoval Viliam 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:33.76
9 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7:49.36
10 Killík LukášKillík Lukáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
11 Švantner ŠimonŠvantner Šimon 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch
12 Dolinec ŠimonDolinec Šimon 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:35.00
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:27.56
3 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:37.96
4 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:39.26
5 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:43.42
6 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:56.42
7 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:13.80
8 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:16.28
9 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7:23.20
10 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:31.43
11 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7:42.80
12 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:56.24
Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... DNF
Celkom 13 pretekárov