<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva, najml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 470 430434415434470
2 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 425 425352365425388
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 420 382396420420406
4 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 412 412411x412407
5 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 410 385368406406410
6 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 402 382377402402393
7 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 400 400380386400373
8 Boldog OliverBoldog Oliver
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 390 390370367390381
9 Kuriš JozefKuriš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 378 x378378
10 Hyžinský RomanHyžinský Roman
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 373 373372373
11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 371 360371371
12 Siman MartinSiman Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 364 351364364
13 Antal MarianAntal Marian
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 364 364x364
14 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 363 363262363
15 Kubala JánKubala Ján
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 361 x361361
16 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 356 356337356
17 Bedecs SamuelBedecs Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 350 344350350
18 Balážik MarekBalážik Marek
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 350 326350350
19 Čanecký JánČanecký Ján
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
06 06 348 348330348
20 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 344 344343344
21 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 344 344342344
22 Kejmar JakubKejmar Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 340 340323340
23 Hornák LukášHornák Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 332 332326332
24 Bašo JakubBašo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 330 330309330
25 Ledecký JozefLedecký Jozef
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 310 310303310
26 Herda AndrejHerda Andrej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 288 288270288
27 Levický PeterLevický Peter
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 258 258x258
28 Hanínec LukášHanínec Lukáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 256 256x256
Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 DNS 0.0
Kanerová VanesaKanerová Vanesa
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 DNS 0.0
Cyprich DávidCyprich Dávid
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 xx0.0
Celkom 31 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 434 405415434434431
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 430 351425430430416
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 410 361386352386410
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 402 300390402402x
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 400 323400397400398
6 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 400 388372354388400
7 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 395 395328377395x
8 Karmanová BiankaKarmanová Bianka
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 393 x393388393x
9 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 373 317373373
10 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 372 372363372
11 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 366 366357366
12 Bakošová AlexandraBakošová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 360 x360360
13 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 357 357346357
14 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 356 356336356
15= Gandžalová KristínaGandžalová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 354 x354354
15= Bariaková SáraBariaková Sára
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 354 354x354
17 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 350 350348350
18 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 350 342350350
19 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 345 301345345
20= Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 340 340x340
20= Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 340 x340340
22 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 336 328336336
23 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 335 x335335
24 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 331 331289331
25 Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 330 305330330
26 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 325 262325325
27 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 323 301323323
28 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 320 320319320
29 Rychnavská EmaRychnavská Ema
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 320 320303320
30 Poštová NinaPoštová Nina
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 318 318317318
31 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 318 x318318
32 Verónyová JohanaVerónyová Johana
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 316 316x316
33 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 314 302314314
34 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 310 306310310
35 Kostrová MichaelaKostrová Michaela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 310 310285310
36= Garguláková BarboraGarguláková Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 308 308276308
36= Malčeková VanesaMalčeková Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 308 276308308
38 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 297 280297297
39 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 295 295290295
40 Kubeková MonikaKubeková Monika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 292 292267292
41 Vlčková AndreaVlčková Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 290 290274290
42 Vozárová ViktóriaVozárová Viktória
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 290 290268290
43 Brxová NikolaBrxová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 287 245287287
44 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 286 286280286
45 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 286 278286286
46 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 284 260284284
47 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 278 278266278
48 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 278 278240278
49 Morgošová EmaMorgošová Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 275 268275275
50 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 273 273271273
51 Stańová PatríciaStańová Patrícia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 255 255x255
52 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 249 x249249
53= Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 247 x247247
53= Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 247 x247247
Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 DNS 0.0
Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 xx0.0
Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 xx0.0
Kadáková NinaKadáková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 xx0.0
Dzurošová NianaDzurošová Niana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 xx0.0
Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 xx0.0
Bokorová AlexandraBokorová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 xx0.0
Celkom 61 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Varšo MichalVaršo Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 371 333347x347371
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 369 x355353355369
3 Chovanec MartinChovanec Martin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
07 07 353 336250353353330
4 Kolár JánKolár Ján
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 352 338328340340352
5 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 350 248350x350x
6 Šramko AndrejŠramko Andrej
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
07 07 345 340307345345338
7 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 339 332302329332339
8 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 332 272332327332283
9 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 331 331327331
10 Uhrík LukášUhrík Lukáš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 324 276324324
11 Kalinay AdamKalinay Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 323 310323323
12 Galovič TomášGalovič Tomáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 323 287323323
13 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 321 286321321
14
320 x320320
15 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 311 x311311
16 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 308 261308308
17 Killík LukášKillík Lukáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 304 304290304
18 Gottwald DávidGottwald Dávid
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 301 301267301
19 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 293 293x293
20 Vozár JakubVozár Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 290 290285290
21 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 290 284290290
22 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 281 281x281
23 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 280 280275280
24 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 278 226278278
25 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 277 277257277
26 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 266 266x266
27 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 264 264247264
28 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 250 228250250
29 Hudec MatejHudec Matej
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 248 248237248
30 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 235 x235235
31 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 222 222217222
32 Dolinec ŠimonDolinec Šimon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 220 220x220
33 Boldiš RichardBoldiš Richard
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
08 08 215 215x215
Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 xx0.0
Sokol MariánSokol Marián
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 xx0.0
Celkom 35 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 13.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 352 327337352352348
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 351 309346351351x
3 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 350 317326350350345
4 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 337 330x334334337
5 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 333 232313321321333
6 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K.
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 326 326303303326322
7 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 317 313317315317297
8 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 311 311301308311272
9 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 306 306304306
10 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 304 x304304
11 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 300 289300300
12 Sýkorová Evelína AnnaSýkorová Evelína Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 293 293288293
13 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 293 276293293
14 Hudecová EmmaHudecová Emma
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 292 292x292
15 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 291 277291291
16 Poštová NelaPoštová Nela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 285 285256285
17 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 285 x285285
18 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
08 08 283 241283283
19 Ševčíková AlžbetaŠevčíková Alžbeta
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 278 x278278
20 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 277 270277277
21 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 263 263x263
22 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
10 10 258 230258258
23 Betková LindaBetková Linda
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 256 256200256
24 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 255 255241255
25 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 254 x254254
26 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 253 253x253
27 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 246 246237246
28 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 244 244226244
29 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 237 216237237
30 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 236 236220236
31 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
09 09 225 213225225
32 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 200 191200200
33 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 194 194x194
34 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 190 190185190
35 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 188 x188188
Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 DNS 0.0
Ondíková SofiaOndíková Sofia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 DNS 0.0
Červenková SvetlanaČervenková Svetlana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 xx0.0
Varsová ViktóriaVarsová Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
09 09 xx0.0
Celkom 39 pretekárov